» » Кінг Креол 1958
Кінг Креол 1958
Рік:
1958 рік
Країна:
Час:
116 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Майкл Кертіц
В ролях:
Елвіс Преслі, Керолін Джонс, Уолтер Меттау, Долорес Харт , Дін Джеггер , Ліліан Монтевечи , Вік Морроу , Пол Стюарт , Жан Шепард , Брайан Дж. Хаттон
Формат:
mp4, 3gp

Кінг Креол 1958 дивитися онлайн

Опис фільму Кінг Креол 1958 українською мовою

Денні Фішер – молодий дев'ятнадцятирічний хлопець, що живе разом з батьком і сестрою Мімі. Після того, як його мати померла, а батько втратив роботу, в результаті чого сімейство Фішерів переселилося в один з бідних районів Нового Орлеана, хлопець був змушений поєднувати навчання і роботу, щоб хоч якось утримувати сім'ю. Володіючи прекрасним голосом і бунтарським характером, Денні не раз ловив себе на думці, що навчання зовсім не для нього, і його надходження в школу було просто нав'язано батьками, які щиро бажають "зробити з нього людину".

Напередодні випускних іспитів Денні в черговий раз потрапляє в конфліктну ситуацію, після чого, опинившись у кабінеті директора, хлопець приймає рішення кинути школу, щоб знайти додаткову роботу і заробляти більше. У гонитві за легкими грошима, наш герой зв'язується з місцевими бандитами, які пропонують йому непогано заробити. З допомогою чудесного чаруючого співу і чарівною чарівності наш герой допомагає своїм новим знайомим провернути пограбування невеликого торгового магазинчика. Ось тільки чи про такий заробіток мріяв наш герой?

Кіно Кінг Креол 1958 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*