Небраска 2013
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
01:55
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Олександр Пейн
В ролях:
Стейсі Кіч, Анджела Макеван, Мері Луїза Вілсон, Джун Скуіб, Брюс Дерн, Уїлл Форте, Девін Ретрей, Ренс Ховард, Тім Дрісколл, Боб Оденкірк
Формат:
mp4, 3gp

Небраска 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Небраска 2013 українською мовою

Історія про майже вижившого з розуму пенсіонера Вуді Гранде, який отримує повідомлення про виграний ним мільйон і вирішує відправитися за ним в сусідній штат, як того вимагає одержаний лист. Всі без винятку родичі і знайомі намагаються відмовити старого від непотрібної, на їхню думку, поїздки, але він непохитний у своєму рішенні. Син Девід, побоюючись відпускати батька одного і заодно вирішивши втекти від звалилися на нього проблем, пропонує в якості засобу пересування свою машину і себе в ролі попутника.

Довга дорога до примарною мрією пройде через рідне містечко Вуді, де його чекає чимало зустрічей з забутими родичами і пристарілими друзями. Девіду відкриваються невідомі сторінки з минулого життя батька, він знайомиться зі своїми численними родичами і починає краще розуміти своїх батьків. Як і слід було очікувати, замість мільйона Вуді отримує втішний приз у вигляді спортивної кепки, зате через рідне місто він проїжджає переможцем на новенькому, купленому сином, автомобілі. А чи багато треба пенсіонеру для щастя?

Фільми 2013 онлайн

Кіно Небраска 2013 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Небраска 2013
Небраска 2013
Небраска 2013
Небраска 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*