» » Небраска 2013
Небраска 2013
Рік:
Країна:
Час:
01:55
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Олександр Пейн
В ролях:
Стейсі Кіч, Анджела Макеван, Мері Луїза Вілсон, Джун Скуіб, Брюс Дерн, Уїлл Форте, Девін Ретрей, Ренс Ховард, Тім Дрісколл, Боб Оденкірк

Небраска 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Небраска 2013 українською мовою

Історія про майже вижившого з розуму пенсіонера Вуді Гранде, який отримує повідомлення про виграний ним мільйон і вирішує відправитися за ним в сусідній штат, як того вимагає одержаний лист. Всі без винятку родичі і знайомі намагаються відмовити старого від непотрібної, на їхню думку, поїздки, але він непохитний у своєму рішенні. Син Девід, побоюючись відпускати батька одного і заодно вирішивши втекти від звалилися на нього проблем, пропонує в якості засобу пересування свою машину і себе в ролі попутника.

Довга дорога до примарною мрією пройде через рідне містечко Вуді, де його чекає чимало зустрічей з забутими родичами і пристарілими друзями. Девіду відкриваються невідомі сторінки з минулого життя батька, він знайомиться зі своїми численними родичами і починає краще розуміти своїх батьків. Як і слід було очікувати, замість мільйона Вуді отримує втішний приз у вигляді спортивної кепки, зате через рідне місто він проїжджає переможцем на новенькому, купленому сином, автомобілі. А чи багато треба пенсіонеру для щастя?

Кіно Небраска 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Небраска 2013
Небраска 2013
Небраска 2013
Небраска 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*