» » Як знайти чоловіка 2016
Як знайти чоловіка 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Канада
Час:
83 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс Хед
В ролях:
Меган Маркл , Крістофер Полаха , Джонатан Скарф , Лінда Бойд , Крістін Шателейн , Адам Рейд , Терил Ротер , Віллі Еймс , Вінні Хунг , Zenon Brown
Формат:
mp4, 3gp

Як знайти чоловіка 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Як знайти чоловіка 2016 українською мовою

Кас – енергійна, цілеспрямована дівчина. Вона чудово знає, як збільшити відсоток продажів, знайти спільну мову з партнерами, залучити нових клієнтів. Героїня фільму з головою занурена в роботу. У той час, коли її однолітки вже давно заміжня і мають малюків, біля Кас на особисте життя не залишається часу. Якщо на шляху нашої розумниці і красуні і зустрічаються чоловіки, для яких вона зуміє знайти вільний вечір, ці знайомства залишають більше запитань, ніж дають відповідей. Єдиний улюблений і нескінченно відданий її хлопець – пес по кличці Герцог.

Дівчина перебуває в роздумах. У неї є двоє шанувальників, але стосунки не просуваються далі, потрібно вибирати серцем, а Кас звикла керуватися здоровим глуздом. Симпатичний балагур Роберт чи надійний і педантичний Джордж? Помилка повинна бути виключена. Героїня звертається до порад, викладених у книзі доктора Сьюзі. Зі знанням справи автор аналізує різні ситуації і пропонує своїм читачкам зробити вибір самостійно. Роберту і Джорджу належить проходити випробування, описані в довіднику пані Сьюзі. Чи зуміють претенденти впоратися із завданнями?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Як знайти чоловіка 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*