» » Китайська головоломка 2013
Китайська головоломка 2013
Рік:
Країна:
Франція, США, Бельгія
Час:
01:57
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Седрік Клапіш
В ролях:
Сесіль Де Франс, Флорі Бонавентура, Бенуа Жако, Одрі Тоту, Келлі Райлі, Сандрін Холт, Ромен Доріс, Марго Мансар, Йохен Хаегеле, Пабло Мюнье-Жакоб

Китайська головоломка 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Китайська головоломка 2013 українською мовою

Головний герой, Ксав'є, втомившись від пошуків «тієї самої» жінки, нарешті, став розсудливим, зараз йому трохи за сорок, він одружився на дівчині - однокурсниці по університету і у нього двоє милих дітей. Втім, така буденна ідилія збереглася ненадовго. Починається з того, що його дружина Венді, забравши з собою дітей, їде в Нью-Йорк. Це буквально шокує героя, адже сварки сварками, але було і хороше в їх спільного життя, правда, здається тільки по початку.

І ось Ксав'є, не дочекавшись повернення дружини, відправляється за нею. Цей крок і наповнює життя героя пригодами, куди більш серйозними, ніж в молодості. По-перше, одруження з американкою з китайськими корінням заради «прописки», потім допомога в зачатті дитини давній подрузі - лесбіянці і раптовий сплеск почуттів до своєї старої любові - Мартіні. Америка приготує для героя справжню перевірку, бо перш ніж повернути свою колишню впорядковане життя, йому доведеться скинути з себе наліт нудьги і заново переглянути пріоритети, зрозумівши, чи потрібно робити так, щоб ставало "як раніше".

Кіно Китайська головоломка 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Китайська головоломка 2013
Китайська головоломка 2013
Китайська головоломка 2013
Китайська головоломка 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*