Голгофа 2013
DVDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:42
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Майкл МакДона
В ролях:
Донал Глісон, Ісаак Де Банколе, Ділан Моран, Кріс О'Дауд, Келлі Райлі, Марі-Жозе Кроз, Брендан Глісон, Ейдан Гіллен, Девід Вілмот, М. Еммет Уолш
Формат:
mp4, 3gp

Голгофа 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Голгофа 2013 українською мовою

Історія про священика, якого життя ставить перед вибором: займатися порятунком свого життя або віддати себе волі Господа. Джеймс Лавелль, немолодий священик, який живе в провінційному містечку в Західній Ірландії. У минулому він був не праведним людиною, але знайшов своє покликання в служінні Богу і людям. Одного разу, сповідаючись, один прихожанин повідомляє герою, що вирішив убити його і дає сім днів для завершення земних справ.

Батько Джеймс не дбає тому, щоб уникнути своєї долі і продовжує вирішувати проблеми пастви. На четвертий день хтось влаштував пожежу в його церкви. Потім священик знаходить свою собаку Бруно з перерізаним горлом, і це виводить його з себе. Він напивається, б'ється з барменом, ображає свого помічника. Протверезівши, Джеймс вирішує полетіти, але в призначений термін повертається в місто і приходить в обумовлене місце. Парафіянин не змінює своїх намірів і вбиває пастора. Джеймс приймає мученицьку смерть, а його вбивцю чекає довгий тюремне ув'язнення без права на каяття.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Голгофа 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Голгофа 2013
Голгофа 2013
Голгофа 2013
Голгофа 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*