Голгофа 2013
DVDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:42
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Майкл МакДона
В ролях:
Донал Глісон, Ісаак Де Банколе, Ділан Моран, Кріс О'Дауд, Келлі Райлі, Марі-Жозе Кроз, Брендан Глісон, Ейдан Гіллен, Девід Вілмот, М. Еммет Уолш
Формат:
mp4, 3gp

Голгофа 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Голгофа 2013 українською мовою

Історія про священика, якого життя ставить перед вибором: займатися порятунком свого життя або віддати себе волі Господа. Джеймс Лавелль, немолодий священик, який живе в провінційному містечку в Західній Ірландії. У минулому він був не праведним людиною, але знайшов своє покликання в служінні Богу і людям. Одного разу, сповідаючись, один прихожанин повідомляє герою, що вирішив убити його і дає сім днів для завершення земних справ.

Батько Джеймс не дбає тому, щоб уникнути своєї долі і продовжує вирішувати проблеми пастви. На четвертий день хтось влаштував пожежу в його церкви. Потім священик знаходить свою собаку Бруно з перерізаним горлом, і це виводить його з себе. Він напивається, б'ється з барменом, ображає свого помічника. Протверезівши, Джеймс вирішує полетіти, але в призначений термін повертається в місто і приходить в обумовлене місце. Парафіянин не змінює своїх намірів і вбиває пастора. Джеймс приймає мученицьку смерть, а його вбивцю чекає довгий тюремне ув'язнення без права на каяття.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Голгофа 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Голгофа 2013
Голгофа 2013
Голгофа 2013
Голгофа 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*