Медея 1969
Рік:
1969 рік
Час:
110 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
П'єр Паоло Пазоліні
В ролях:
Марія Каллас , Массімо Джиротті , Лоран Терзіефф , Джузеппе Джентіле , Маргарет Клеманти , Підлогу Джабара , Герард Вайсс , Серджо Трамонти , Луїджі Барбини , Джан Паоло Дургар
Формат:
mp4, 3gp

Медея 1969 дивитися онлайн

Опис фільму Медея 1969 українською мовою

Захоплюючий міф про зухвалої подорожі аргонавтів проходить у фільмі як другорядна сюжетна лінія. На першому плані не історія кохання прекрасної дочки царя Колхіди, заради порятунку Ясона і його товаришів скоїла злочин – вбивство рідного брата, а повість про страждання жінки, відданої коханим. Кінострічка – це наповнене сумом розповідь про чоловічому підступність. Ясон використовував Медею для реалізації своїх планів, можливо, в його серце і були почуття, але в подальшому він віддав перевагу їй більш молоду дочку царя Корінфа. Ватажок аргонавтів не просто залишив її заради іншої, Медея вигнана з дому. Принцесі не пристало поневірятися як бездомного. На що тільки не піде до своєї помсти обдурена жінка! Вона навіть готова вбити власних дітей від ненависного запроданця, а вже розправитися з суперницею, і сам Господь велів. Медея починає мстити, закликаючи на допомогу свої магічні чари.

Картини реальності змінюються баченнями. Ясон не розуміє де сон, а де дійсність. Поранений Медеєю він не в силах перешкодити вбивства синів, і не в змозі запобігти відправлення посилки з отруєним нарядом дочки короля Креону. Реалізує Медея намічене?

Кіно Медея 1969 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*