Меріленд 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
01:41
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Аліс Винокур
В ролях:
Франк Торресільяс, Поль Амі, Чемс Еддін, Персі Кемп, Віктор Понтекорво, Дайан Крюгер, Філіп Хаддад, Майкл Даубера, Маттіас Шонартс
Формат:
mp4, 3gp

Меріленд 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Меріленд 2016 українською мовою

Жодна людина, яка побував на війні, не зможе більше жити як і раніше, адже побачене ніколи не забудеться, тому так і буде свідок вбивств чекати нападу і побоюватися за своє життя. Вінсент - чоловік, який багато разів брав участь у збройних конфліктах, це так сильно відбилося на ньому, що його хотіли звільнити, бо він став неосудним людиною. Герою постійно здавалося, що він щось чує, він часто милувався на галюцинації, будучи здатним зрозуміти, що вони є лише плодом його уяви тільки тоді, коли вони закінчувалися. Все ж Вінсент зміг знайти нову роботу, він влаштувався охоронцем в багату сім'ю, йому треба було охороняти дружину і сина торговця зброєю, якому було відмінно відомо, що є чимало людей, які бажають доставити йому неприємностей.

Оскільки Вінсент вмів тільки стріляти і битися, він не роздумував і прийняв цю пропозицію, після чого приступив до виконання своїх обов'язків. Йому добре вдавалося робити роботу, він дуже намагався не відволікатися на бачення, але у нього не виходило себе переконати, що його підопічна з дитиною знаходяться в безпеці, бо інтуїція підказувала йому, що слід бути готовим до несподіванок. Герой не помилився, йому незабаром доведеться застосувати на практиці бойові навички, адже невідомі вчинять напад на дружину торговця зброєю. Він постарається зробити все від нього залежне, щоб його підопічні не опинилися в руках бандитів, як і не були вбиті, але виконати це через галюцинації йому буде важко. Вінсент і сам розуміє, що треба повертатися в реальність, інакше він ризикує назавжди залишитися у світі видінь, але зробити це дуже нелегко.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Меріленд 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Меріленд 2016
Меріленд 2016
Меріленд 2016
Меріленд 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*