Відважні 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джейсон Холл
В ролях:
Кіша Касл-Хьюз, Кейт Лін Шейл, Хейлі Беннетт, Керрі Кехілл, Емі Шумер, Скотт Хейз, Джо Коул, Джейсон Уорнер Сміт, Ерін Майя Дарк, Майлз Теллер
Формат:
mp4, 3gp

Відважні 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Відважні 2017 українською мовою

У американських солдатів, які борються з ворогами держави, непросте життя. Вони вступають в бій з грізними злочинцями в нестерпних умовах, не шкодуючи своїх життів. Не має значення, який ворог стоїть на колії, виконати наказ, що надійшов понад, вони зобов'язані в будь-якому випадку, це обговоренню не підлягає. Іноді доводиться йти на зраду і обман. Щоденні збройні зіткнення, виснажливі тренування, психологічна напруга від непростий обстановки згодом вимотують людей, доводячи до фізичного і емоційного виснаження. Іноді військовослужбовець доходить до меж людських можливостей і не може далі витримувати непереборного впливу зовнішніх подразників і нестерпних обставин, разом навалилися на його плечі. Тоді приходить момент, коли потрібно залишити армію і повернутися в рідні місця.

Будинки ветерана війни чекає любляча сім'я і друзі. Коли він перебував далеко від домівки, то мріяв якнайшвидше повернутися, побачити родичів, жити спокійно і щасливо. Але жахи, пережиті військових дій, продовжують переслідувати і тут. Навіть відсутність вибухів і звуків пострілів не дає довгоочікуваного спокою і безтурботності. У звичайному житті теж можуть відбуватися несподівані ситуації, що призводять до небажаних наслідків і викликають нервовий зрив. Адаптація в реальному житті без воєн і бомбардувань є непростим випробуванням для колишніх учасників кривавих зіткнень. Неймовірно складно повернутися до звичайних занять після декількох років перебування в зонах збройного протистояння. Доведеться докласти всіх зусиль, щоб змиритися з минулим, звільнити думки від кошмарних спогадів.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Відважні 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Відважні 2017
Відважні 2017
Відважні 2017
Відважні 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*