» » Тіло і душа 2017
Тіло і душа 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Угорщина
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ільдіко Еньєді
В ролях:
Юлія Ньяко, Жужа Яро, Тамаш Йордан, Олександра Борбей, Геза Морчані, Золтан Шнайдер, Ева Бата, Італа Бекеш, Річка Тенков, Ервін Надь
Формат:
mp4, 3gp

Тіло і душа 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Тіло і душа 2017 українською мовою

Сюрреалістична казка про кохання в сучасному світі, що виникла завдяки перетинанню реальності і сновидінь. У центрі оповідання знаходиться Марія. Дівчина нещодавно закінчила університет в Будапешті, після чого влаштувалася на невелику заміську бойню. Отримавши посаду контролера якості, героїня кінострічки «Про тіло і душу» почала вкрай відповідально ставитися до своїх обов'язків. Вона не поспішає знаходити спільну мову з колегами, всім своїм виглядом демонструючи, що вважає за краще спілкуванню роботу. Очевидно, що у дівчини прогресуюча форма социофобии.

Навіть після роботи вона вважає за краще бути на самоті. При цьому Марія дуже талановита як керівник, що не вислизає від уваги її начальника Ендрю. Розуміючи, що з людиною, який впливає на кінцеву вартість м'яса, краще дружити, чоловік вирішує познайомитися з Марією ближче. Вона неохоче йде на контакт, але ситуація змінюється, коли з'ясовується одна цікава подробиця: ночами вони бачать один і той же сон, в якому Марія - лань, а Ендрю - олень. Вони зустрічаються в засніженому лісі. Як ця обставина змінить реальне життя героїв?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Тіло і душа 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Тіло і душа 2017
Тіло і душа 2017
Тіло і душа 2017
Тіло і душа 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*