» » Все буде добре 1995
Все буде добре 1995
Рік:
1995 рік
Країна:
Час:
100 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Астрахан
В ролях:
Олександр Збруєв , Михайло Ульянов , Анатолій Журавльов , Ірина Мазуркевич , Марк Горонок , Ольга Понізова , Володимир Кабалин , Валерій Кравченко , Юрій Высокоборскис , Микола Стоякін
Формат:
mp4, 3gp

Все буде добре 1995 дивитися онлайн

Опис фільму Все буде добре 1995 українською мовою

У невеликому російському містечку стоїть старий гуртожиток з обшарпаними стінами і вічно скрипучими вікнами. Мешканці не припускали, що незабаром стануть свідками і учасниками цікавих подій. В місто завітав уродженець тутешніх місць, а нині успішний бізнесмен і мільйонер Констанит Васильович Смирнов. Він не міг не навідатися в гуртожиток, де досі живе його перша любов Катя. В її родині свято, син Коля, бравий десантник, повернувся з армії. Його улюблена Олечка дочекалася хлопця, і вони готуються до весілля.

Разом з батьком, приїхав побачити його малу батьківщину і Петя Семенов, наймолодший в історії нобелівський лауреат. Костянтин розповів, як заходив у віконце до Каті, але це було ще до знайомства з його мамою. Петя закохується в юну наречену з першого погляду. Оля опиняється в складній ситуації, кого з хлопців вибрати надійного Колю або принца на білому коні, Петю? Місцеві жителі з цікавістю спостерігають, чим закінчиться історія. А що ж Катя і Костя? Як їм впоратися з ємоціями, адже обидва невільні. Події розвиватимуться стрімко і зовсім не так, як очікувалося.

Кіно Все буде добре 1995 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*