» » Голограма для короля 2016
Голограма для короля 2016
Рік:
Жанр:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Том Тиквер
В ролях:
Джихад Абду, Том Хенкс, Бен Уішоу, Дженіс Ахерн, Том Скерріт, Даффер Лабідін, Саріта Чоудрі, Сідс Бабетт Кнудсен, Трейсі Феіреуей, Atheer Adel

Голограма для короля 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Голограма для короля 2016 українською мовою

Алан Клей - американський бізнесмен, який прилетів до Саудівської Аравії, щоб зустрітися з королем, в надії на те, що впливовий монарх зверне увагу на його унікальну голографічну технологію і захоче її купити. Алан далеко не найуспішніший бізнесмен у себе в країні, і тому поїздка на Аравійський півострів розглядається їм як останній шанс, що б хоч якось розрахуватися з боргами і оплатити навчання своєї дочки.

Домогтися аудієнції короля виявляється не так просто, як він собі це уявляв, і Алан, запасаючись чималим терпінням, очікуючи на приїзд монарха, що ігнорує презентацію продукту, намагається зрозуміти, як влаштована абсолютно невідома для нього Саудівська Аравія. Попутно, згадуючи події зі свого безрадісного минулого, своїх друзів, колег по роботі, а так само багатьох жінок, з якими його пов'язували стосунки, наш герой з гіркотою усвідомлює, як сильно змінився світ, і, на його превеликий жаль, зовсім не в кращу сторону.

Кіно Голограма для короля 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Голограма для короля 2016
Голограма для короля 2016
Голограма для короля 2016
Голограма для короля 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*