» » Закон ринку 2015
Закон ринку 2015
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
93 хв. / 01:33
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стефан Брізе
В ролях:
Іворі, Маттье Шаллер, Ксав'єр Метью, Пол Стеля, Філіп Веско, Хрістоф Россігнон, Венсан Ліндон, П'єр-Жан Фельд, Ноель Мейр, Карін де Мірбек

Закон ринку 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Закон ринку 2015 українською мовою

Тьєррі - чоловік середніх років, якому вже перевалило за шістдесят років. Але за толь довгий термін життя він не міг досягти таких результатів. Якими міг би похвалитися. А останні два роки були для нього зовсім невдалими. Не дивлячись все його наполегливі пошуки, Тьєррі не зміг знайти для себе роботу, і йому довелося задовольнятися тієї невеликої субсидією, яку видавало держава. І ось, нарешті, здався світло в кінці тунелю: головний герой фільму «Закон ринку» знайшов роботу.

Тьєррі зайняв місце охоронця в одному великому супермаркеті. Він дуже радий навіть такого розкладу, адже тепер не доведеться рахувати копійки і постійно займатися тим, що сидіти без роботи. Чоловік починає почувати себе спокійніше. Йому подобається нова робота, колектив. Але, виявилося, що ці щасливі дні закінчаться в самий найближчий момент.

В один момент начальство повідомляє йому те, що крім основної роботи йому доводиться робити і «чорну». Точніше, Тьєррі потрібно стежити за працівниками цього колективу і про кожного їх невірному русі доповідати вищим чинам. В іншому випадку. Він знову залишиться без роботи. Але чи прийме головний герой таку пропозицію або віддасть перевагу знову опинитися під опікою у держави.

Кіно Закон ринку 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Закон ринку 2015
Закон ринку 2015
Закон ринку 2015
Закон ринку 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*