» » 9 життів Уве 2015
9 життів Уве 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Швеція
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ханнес Холм
В ролях:
Карін де Фрумерье, Рольф Лассгорд, Філіп Берг,Анна-Лєна Bergelin, Тобіас Альмборг, Іда Енгволь, Лассе Карлссон, Віктор Baagøe, Саймон Еденрот
Формат:
mp4, 3gp

9 життів Уве 2015 дивитися онлайн

Опис фільму 9 життів Уве 2015 українською мовою

Головний персонаж фільму Дев'ять життів Уве носить ім'я Уве. Йому вже за п'ятдесят років і він встиг вийти на пенсію. Причому достроково. А все через свого характеру, поглядів на життя і методів роботи. Будучи президентів коммондіума, він завжди вимагав найкращих результатів і в усьому чіплявся до кожної дрібниці. Вийшовши на пенсію і не знайшовши собі будь-якого іншого заняття, він перетворився в грозу свого району, який щоранку починав свій обхід сусідніх територій, уважним поглядом помічаючи будь-яку на його погляд помилку і неточність, після чого повідомляв про це своїм сусідам, вимагаючи виправити ситуацію. Його настирливість вже давно привчила сусідів намагатися вести себе добре і не залишати за собою сміття. До того ж нещодавно померла кохана дружина Уве.

Залишившись один, не маючи улюбленої роботи і втративши радість від звичної перевірки територій, він все частіше став замислюватися про самогубство, сподіваючись піти з цього світу, який уже не доставляє йому задоволення. Однак вся справа змінюють нові сусіди, які заселилися в будинок навпроти, попутно відразу ж зламавши поштову скриньку Уве. Це відразу ж повертає бажання жити Уве, який вирішує що суїцид цілком може і почекати того часу, коли він провчить і навчить сусідів дотримуватися чистоти і акуратність.

Фільми 2015 онлайн

Кіно 9 життів Уве 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*