» » Проект «Токіо» 2017
Проект «Токіо» 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Японія
Час:
32 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Річард Шепард
В ролях:
Шусаку Какізава, Елізабет Мосс, Ебон Мосс-Бакрак
Формат:
mp4, 3gp

Проект «Токіо» 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Проект «Токіо» 2017 українською мовою

Іноді ми зустрічаємо потрібних нам людей в дивних і несподіваних місцях і ситуаціях. Щось сильне притягує нас, і цього почуття неможливо чинити опір, навіть якщо поняття не маєш, чого очікувати від карколомного знайомства.

У центрі сюжету короткометражної кінострічки опинився головний герой на ім'я Себастьян. Він – американець з Брукліна, у якого все в житті схоплено: чоловік вельми досяг успіху в бізнесі і, загалом, задоволений своїм буттям. Ділові потреби компанії приводять його в далеку Японію. Герой прилітає в Токіо і поселяється в готелі. І з цього моменту його реальність починає стрімко крутитися, наче він танцює і не може зупинитися. Себастьян знайомиться з чарівною жінкою в готелі. Про роботу він одразу забуває.

Цих двох тягне один до одного якась невидима сила, ніби їх гормони збунтувалися, а хімія всередині вимагає якнайшвидшого зближення. На перший погляд, парочка абсолютно різна, однак в ході спілкування з'ясовується, що в обох багато спільних моментів в сьогоденні і, особливо, минулому. Найбільше це стосується темних подій, залишених далеко позаду. До чого призведе ця несподівана зустріч нашого героя.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Проект «Токіо» 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*