» » Любов і подорожі в часі 2016
Любов і подорожі в часі 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Нова Зеландія
Час:
93 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Hayden J. Weal
В ролях:
Нік Блейк , Bonnie Bryant , Colleen Cleary , Еббі Дэмен , Джуліан Деннісон , Simeon Duncombe , Коен Холлоуей , Ralph Johnson , Acushla Tara Sutton , Michelle Ny
Формат:
mp4, 3gp

Любов і подорожі в часі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Любов і подорожі в часі 2016 українською мовою

В епіцентрі подій кінофільму опинився головний Герой на ім'я Ден Данкомб. Він – асоціальний, емоційно закритий одинак, який живе один і ні з ким не спілкується. Навіть враховуючи, що він бариста, все одно його зв'язку з відвідувачами і колегами зводяться до нуля. Одного разу раптово з ним починає відбуватися щось дивне: його відвідують бачення про різноманітних подіях і людях, яких він зовсім не знає. Потім він просинається в спальні і знаходить короткі повідомлення, написані на внутрішній стороні вікна.

Меседжі свідчать: «поверни праворуч» або «іди прямо». Завдяки цим дивним директивам, щоденна одноманітна життя чоловіка раптово стає набагато цікавішим і насиченішим. Він заговорює з Річардом, літнім чоловіком на зупинці, а потім зустрічається з літньою дамою на ім'я Женев'єва в парку. Після цього герой рятує школярку Саммер, над якою знущаються однокласники-садисти. Завдяки цьому вчинку Ден знайомиться з Софією, доглядальницею дівчинки. Це знайомство переростає в щось набагато більше: хлопець починає відкриватися, проявляти себе і виходити з власної ізоляції. Таким чином, навколо нього формується особливий коло людей, яких він притягнув до себе.

Кіно Любов і подорожі в часі 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*