» » Різдво Медеї 2013
Різдво Медеї 2013
DVDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
100 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тайлер Перрі
В ролях:
Тайлер Перрі, Кеті Неджімі, Чад Майкл Мюррей , Анна Марія Хорсфорд , Тика Самптер , Ерік Лайвлі , ДжейАр Лемон , Алісія Уітт , Ліза Уелчел
Формат:
mp4, 3gp

Різдво Медеї 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Різдво Медеї 2013 українською мовою

У переддень Різдва Ейлін Мерфі запросила свою приятельку Медею Сіммонс – даму видатну (в сенсі статури) виступити в її магазині в костюмі Санти. З властивим їй гумором, Медея блискуче зіграла свою роль. Все затівалося заради подарунка дочки Ейлін. Дівчина закінчила навчання і тепер працює в школі невеликого містечка штату Алабама. Лейсі повідомила мамі, що не зможе приїхати на свята, у неї дуже багато роботи.

Матуся не може залишити улюблене чадо без подарунків, і обидві дами на руїні у супроводі Олівера відправляються в Алабамскую глибинку. Дочка не очікувала побачити настільки дорогих гостей, паніка проглядається на її обличчі. Лейсі живе з білим хлопцем Коннором, але дівчина панічно боїться, що матінка дізнається про стосунки. Ейлін завжди була категорично проти шлюбу доньки з білим хлопцем.

Медея віртуозно вміє вирішувати складні ситуації, так вона проводить урок замість Лейсі, що відправилася до директора школи, допомагає по господарству, вона у всіх викликає довіру. Спостерігаючи за перипетіями сімейства Мерфі, як би не забути, що Різдво вже стукає у двері.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Різдво Медеї 2013 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*