» » Занурення 2017
Занурення 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Вім Вендерс
В ролях:
Mohamed Hakeemshady, Джеймс МакЕвой, Adama Barry, Селін Джонс, Лоїк Корберо, Алісія Вікандер, Клементін Баерт, Жюльєн Буаніш, Олександр Сіддіг, Реда Катеб
Формат:
mp4, 3gp

Занурення 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Занурення 2017 українською мовою

Досвідчений розвідник Джеймс багаторазово виконував важливі завдання для свого керівництва, виходячи з важких ситуацій без втрат. Але одного разу чоловік опинився в полоні сомалійських піратів, готових будь-якої миті розправитися зі своїми бранцями без жалю і сумнівів. У такій важкій ситуації єдиним, що не давало йому можливість опустити руки, були спогади про найбільшу любов у своєму житті.

Мила і безстрашна Даніель самостійно вибрала собі небезпечну професію. Дівчина з легкістю відправлялася в підводні подорожі, досліджуючи морські глибини. Жага нових відкриттів і звершень штовхала її на щоденний ризик для власного життя, але інакше молода жінка просто не могла. А коли невдачі і розпач підбиралися близько до Даніель, вона намагалася згадувати свого коханого, з яким була щаслива в минулому.

Перебуваючи далеко один від одного, які щиро люблять люди намагалися жити спогадами і надіями на нову зустріч. І тільки заради неї вони були зобов'язані зробити все можливе для протистояння численним труднощам і небезпекам. Адже їхні почуття були куди сильніше, ніж зовнішні перешкоди, перепони і умовності. Залишалося тільки вистояти і дочекатися світлої смуги в житті.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Занурення 2017 українською

  • Трейлер
Занурення 2017
Занурення 2017
Занурення 2017
Занурення 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*