» » Кров моєї крові 2015
Кров моєї крові 2015
DVDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Италія, Франція, Швейцарія
Час:
01:46
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Марко Беллоккьо
В ролях:
Альба Рорвахер, Лідія Ліберман, П'єр Джорджо Беллоккьо, Роберто Херліцка, Федеріка Фракасси, Бруно Карьелло, Альберто Кракко, Тоні Бертореллі, Філіппо Тімі, Фаусто Руссо Алезі
Формат:
mp4, 3gp

Кров моєї крові 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Кров моєї крові 2015 українською мовою

Фільм складається з двох історій, що відбуваються в старій в'язниці монастиря Боббіо, який був покинутий протягом багатьох десятиліть, рахуючись проклятим місцем.

Перша історія розповість про молоду черницю Бенедетто, що згрішила, віддавшись плотським утіхам зі священиком Фабріціо, який, не витримавши після цього душевних мук, покінчив із собою. На думку служителів церкви, таке могла зробити тільки відьма, і Бенедетто просять покаятися в ув'язненні сатанинського пакту. Після того, як дівчина відповідає повною відмовою, Федеріко Маї, брат-близнюк покійного, вирішує за допомогою жорстоких тортур вогнем і водою змусити Бенедетто зізнатися в сатанинських підступах, щоб очистити заплямовану честь брата, який як самогубець не може бути похований на святій землі.

Друга історія переносить нас у нинішній час і розповідає про російського мільйонера, який, побачивши, що в інтернеті продається старий монастир Боббіо, вирішує його купити. Угода проходить за посередництва Федеріко Мая - місцевого чиновника обласної адміністрації. Але багатий покупець не знає, що старий монастир є секретним місцем проживання графа Басти, якого місцеве населення вважає вампіром.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Кров моєї крові 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*