» » Ворожі ворони 2016
Ворожі ворони 2016
Рік:
2016 рік
Час:
85 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лаурі Брюстер
В ролях:
Michael Brewster , Ross Campbell , Leon Carrington , Daniel Casey , Цебто Кларк , Benjamin Ferguson , Аманда Джиллилэнд , Jamie Scott Gordon , Jamie Harrison-Grundy , Mark Hunter
Формат:
mp4, 3gp

Ворожі ворони 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Ворожі ворони 2016 українською мовою

Людські страхи бувають настільки сильні, що людина просто може зійти з розуму і поламати собі життя за них. Потрібно володіти справжньою мужністю, щоб подивитися їм в очі і перемогти власні переживання.

В епіцентрі подій містичної кінострічки опинився головний герой по імені Ендрю. Він – бездомний ветеран війни з хворобливою психікою і важким минулим. Його постійно мучать спогади минулого, пов'язані з його службою. Жахи війни не залишають бідолаху в спокої, і він постійно бачить жахливих створінь, що нагадують людей воронов. Вони настільки гнітючі, що у героя з'явилася справжня фобія ворон. З кожним днем герою стає все гірше, і він вирішує, нарешті, покласти край цьому божевіллю. Ендрю відправляється в тихе містечко, розташоване далеко в горах Шотландії, щоб поглянути своїм демонам в очі і назавжди позбутися від переслідуючих його страхів. Однак це виявляється не так просто, як він думав.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Ворожі ворони 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*