» » Приховані резерви 2016
Приховані резерви 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Австрія, Німеччина, Швейцарія
Час:
96 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Валентин Хиц
В ролях:
Клеменс Шик , Олена Лауцемис , Даніель Ольбрихський , Маріон Миттерхаммер , Мартін Райк , Marcus Signer , Jaschka Lämmert , Симон Шварц, Стіпе Ерцег, Дагмар Коллер
Формат:
mp4, 3gp

Приховані резерви 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Приховані резерви 2016 українською мовою

Відень. Недалеке майбутнє. Сіра, похмура реальність, люди перестали радіти життю і втомилися від безвиході. Громадяни країни розділені на дві нерівні категорії. Ті, хто сплативши страховку, можуть померти спокійно, але їх небагато, далеко не кожен може це собі дозволити. Більшість же після смерті реанімують і примушують залишок днів перебувати в сутінках. Їх органи використовуються на розсуд страховика, а розумовими здібностями або фізичною працею вони оплачують своє існування.

Вінсент Бауман – співробітник відділу страхування на випадок смерті. Він знає всю таємницю цього бізнесу, користується довірою керівництва і сподівається досягти багатства і висот у кар'єрі.

Ліза Сокулова належить до частини людей, приречених на муки після відходу в інший світ. Вона бачить убогість і убогість, в яких живуть нещасні, і всіма можливими способами намагається боротися із соціальною несправедливістю, ліквідувавши табору з підтримання життя. Дівчина стає свідком самогубства Дітріха Вайса, перед самою смертю переоформившего страховий поліс на свого ще не народженої дитини. Ліза починає власне розслідування.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Приховані резерви 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*