» » День незалежності 2016
День незалежності 2016
Рік:
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лаура Бет Лав
В ролях:
Вішеш Чачра, Браян Тайлер Коен, Вільям Кастроджовані, Джон Едвін Райт, Джонні Рей Діас, Сел Ланді, Джуд Ленстон, Жаклін Арройо, Крістос Калабоджіас, Фей Готьє

День незалежності 2016 дивитися онлайн

Опис фільму День незалежності 2016 українською мовою

Перед Вами черговий фільм від встигла стати знаменитою компанії Asylum. Гучна назва може ввести в оману, але ми допоможемо розібратися. Пишного Уілла Сміта в цьому проекті немає. Кінострічка «День незалежності» відрізняється акторським складом від оригіналу, хоча сюжетна лінія в чому з ним схожа.

Одного разу над небом Америки зависає інопланетна тарілка. Потім з неї з'являються гості з далекого космосу, які називають себе оріонцеві. Вони обіцяють землянам порятунок від найнебезпечніших хвороб, які найчастіше призводять до неминучої загибелі. Але при цьому люди опиняються в досить непростій ситуації, адже світовим лідерам ставлять досить жорсткі умови. Людство намагається чинити опір, але кілька потужних спрямованих пострілів в найбільші міста усмиряють запал, змушуючи землян підкоритися. В результаті пострілу в Білий дім гине президент США, його посаду тимчасово займає віце-президент. Вже після цього інопланетяни виліковують від аутизму сина нового глави держави, намагаючись продемонструвати людям свої благородні наміри ... Але чи такі вони насправді?

Кіно День незалежності 2016 дивитися онлайн безплатно

 • *
 • Зеркало
 • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*