Притяжіння 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Федір Бондарчук
В ролях:
Антон Шпіньков, Микита Кукушкін, Євген Сангаджи, Олександр Петров, Євген Коряковский, Ріналь Мухаметов, Євген Міхєєв, Олег Меньшиков, Ірина Старшенбаум, Олексій Маслодудов
Формат:
mp4, 3gp

Притяжіння 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Притяжіння 2017 українською мовою

На самому початку цього фільму виявляється, що збитий абсолютно недавно непізнаний об'єкт над Москвою виявляється позаземного походження, а все те, що відбувається далі не зовсім нормально. У зв'язку з такими подіями до місця аварії були направлені численні військові сили, а також представники різних силових структур. Хто б міг подумати, що так скоро тут зберуться самі представницькі особистості і будуть вирішувати, що далі робити з тим, що відбувається.

Приймати рішення потрібно якомога швидше, тому що невідомо, що тягне ща обійти подібне прибуття і якими будуть наслідки всього цього. Як повідомляє Міноборони, зовсім скоро урядові війська будуть намагатися здійснити контакт з цими так званими «прибульцями», але чи буде це найкращим виходом з цієї ситуації? Можливо, це буде найбільшою помилкою всього людства, а, можливо, найпершим і вдалим контактом з прибульцями, яке запам'ятається як найбільше і найбільше відкриття? Яким буде продовження і розвиток цієї історії, і яким чином все це закінчиться? Чи зможуть люд впоратися з усіма тими таємницями, що були приховані від нас протягом довгого часу?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Притяжіння 2017 українською

  • Трейлер
Притяжіння 2017
Притяжіння 2017
Притяжіння 2017
Притяжіння 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*