Притяжіння 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Федір Бондарчук
В ролях:
Антон Шпіньков, Микита Кукушкін, Євген Сангаджи, Олександр Петров, Євген Коряковский, Ріналь Мухаметов, Євген Міхєєв, Олег Меньшиков, Ірина Старшенбаум, Олексій Маслодудов
Формат:
mp4, 3gp

Притяжіння 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Притяжіння 2017 українською мовою

На самому початку цього фільму виявляється, що збитий абсолютно недавно непізнаний об'єкт над Москвою виявляється позаземного походження, а все те, що відбувається далі не зовсім нормально. У зв'язку з такими подіями до місця аварії були направлені численні військові сили, а також представники різних силових структур. Хто б міг подумати, що так скоро тут зберуться самі представницькі особистості і будуть вирішувати, що далі робити з тим, що відбувається.

Приймати рішення потрібно якомога швидше, тому що невідомо, що тягне ща обійти подібне прибуття і якими будуть наслідки всього цього. Як повідомляє Міноборони, зовсім скоро урядові війська будуть намагатися здійснити контакт з цими так званими «прибульцями», але чи буде це найкращим виходом з цієї ситуації? Можливо, це буде найбільшою помилкою всього людства, а, можливо, найпершим і вдалим контактом з прибульцями, яке запам'ятається як найбільше і найбільше відкриття? Яким буде продовження і розвиток цієї історії, і яким чином все це закінчиться? Чи зможуть люд впоратися з усіма тими таємницями, що були приховані від нас протягом довгого часу?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Притяжіння 2017 українською

Притяжіння 2017
Притяжіння 2017
Притяжіння 2017
Притяжіння 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*