Він дракон 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:50
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Індар Джендубаев
В ролях:
Андрій Лебединський, Петро Романов, Матвій Ликов, Станіслав Любшин, Вікторія Рунцова, Іво Господінов, Марія Поезжаева, Марта Тимофєєва, Іева Андреевайте, Єгор Зубарчук
Формат:
mp4, 3gp

Він дракон 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Він дракон 2015 українською мовою

У стародавні часи в одному з північних поселень проводився страшний жертовний ритуал: жителі, зібравшись на березі, спускали на воду човни з юними красунями і заспівували пісню, що закликає жахливого дракона, щоб той, вибравши собі чергову жертву, на якийсь період не нападав на село, даючи людям надію на мирне життя. Раз за разом відбувалися жахливі жертвопринесення, поки відважний герой, що не бажав віддавати свою суджену кровожерному монстру, не поклав цьому край, убивши величезного ящера. Через деякий час, забувши про страшні часи, нащадки перетворили цей ритуал в чудесний весільний обряд.

Під час одного весільного обряду, скоєного щоб возз'єднати прекрасну княжну Мирославу з нащадком славного роду драконоборця Ігорем, який, просить людей завести ритуальну пісню, що служила в минулі часи закликом крилатого змія, що раптово з'явився дракон забирає наречену в невідомому напрямку. Мирослава, опинившись у печері на самотньо стоїть посеред океану острові, зустрічає боязкого молодої людини, що відгукнувся на її відчайдушний крик. Назвавши безіменного незнайомця Арманом, молода княжна дуже скоро зрозуміє, що він і є той самий дракон, що її викрав.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Він дракон 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Він дракон 2015
Він дракон 2015
Він дракон 2015
Він дракон 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*