» » Легенда про Коловрата 2017
Легенда про Коловрата 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Іван Шурховецький
В ролях:
Олександр Ільїн мол., Ігор Савочкін, Поліна Чернишова, Ілля Малаков, Тимофій Трибунцев, Віктор Проскурін, Олександр Цой, Олексій Серебряков, Андрій Бурковський, Юлія Хлиніна
Формат:
mp4, 3gp

Легенда про Коловрата 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Легенда про Коловрата 2017 українською мовою

Дії фільму розгортаються в XIII столітті, коли на землі Русі прийшла жахлива біда у вигляді спустошливої ​​навали Золотої Орди, очолюваної ханом Батиєм. Вторгнення ординців довелося в самий невідповідний момент, коли Русь вступила в період феодальної роздробленості, і дрібні князівства, знекровлені постійними міжусобними війнами, були не в змозі протистояти величезному добре організованому війську Орди. Перший нищівний удар прийняло на себе Рязанське князівство, після чого, так і не зустрівши гідного опору, військо Батия рушило далі, палячи міста і заливаючи руські землі кров'ю захисників.

Саме тоді, коли не знає поразки армія Батия невблаганно просувалася вглиб російських земель, молодий рязанський витязь Євпатій Коловрат, стоячи на зруйнованому попелище, присягнув був у що б то не стало помститися за Русь і свою кохану. Очоливши невеликий загін, що складається з відчайдушних сміливців, відважний витязь вступає в сутичку з Ордою. У той день безстрашність російських воїнів, які воювали подібно розгніваним духам полеглих бійців, вразило навіть самого хана, а образ великого воїна з двома разючими мечами назавжди увійшов в історію, ставши справжньою легендою.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Легенда про Коловрата 2017 українською

  • Трейлер
Легенда про Коловрата 2017
Легенда про Коловрата 2017
Легенда про Коловрата 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*