» » Легенда про Коловрата 2017
Легенда про Коловрата 2017
TSRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Іван Шурховецький
В ролях:
Олександр Ільїн мол., Ігор Савочкін, Поліна Чернишова, Ілля Малаков, Тимофій Трибунцев, Віктор Проскурін, Олександр Цой, Олексій Серебряков, Андрій Бурковський, Юлія Хлиніна
Формат:
mp4, 3gp

Легенда про Коловрата 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Легенда про Коловрата 2017 українською мовою

Дії фільму розгортаються в XIII столітті, коли на землі Русі прийшла жахлива біда у вигляді спустошливої ​​навали Золотої Орди, очолюваної ханом Батиєм. Вторгнення ординців довелося в самий невідповідний момент, коли Русь вступила в період феодальної роздробленості, і дрібні князівства, знекровлені постійними міжусобними війнами, були не в змозі протистояти величезному добре організованому війську Орди. Перший нищівний удар прийняло на себе Рязанське князівство, після чого, так і не зустрівши гідного опору, військо Батия рушило далі, палячи міста і заливаючи руські землі кров'ю захисників.

Саме тоді, коли не знає поразки армія Батия невблаганно просувалася вглиб російських земель, молодий рязанський витязь Євпатій Коловрат, стоячи на зруйнованому попелище, присягнув був у що б то не стало помститися за Русь і свою кохану. Очоливши невеликий загін, що складається з відчайдушних сміливців, відважний витязь вступає в сутичку з Ордою. У той день безстрашність російських воїнів, які воювали подібно розгніваним духам полеглих бійців, вразило навіть самого хана, а образ великого воїна з двома разючими мечами назавжди увійшов в історію, ставши справжньою легендою.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Легенда про Коловрата 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Легенда про Коловрата 2017
Легенда про Коловрата 2017
Легенда про Коловрата 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*