» » Апокаліпсис Джека Дедмена 2016
Апокаліпсис Джека Дедмена 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Час:
78 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Charlie Steeds
В ролях:
Коста Чард , Dylan Curtis , Кейт Марі Девіс , Беррі Де Ла Рош , Miguel de Barros , Edward Carlton , Сабріна Дикенс , Steve Speak , Joel Henderson , Джексон Райт
Формат:
mp4, 3gp

Апокаліпсис Джека Дедмена 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Апокаліпсис Джека Дедмена 2016 українською мовою

Пригодницька стрічка переносить нас у далеке майбутнє «кінця світу». Людство вступає в нову постапокаліптичну епоху своєї історії. Навіть у сучасне для глядача час нікого не здивує недолік єдиного, найважливішого компонента для виживання всіх видів живих організмів «вічнозеленої планети» - води. В таких скрутних обставинах масштаб катастрофи і зовсім став трагічним. Прісної води, якої кожен зміг би підтримати своє життя, стає все менше з кожним днем. Крім вселюдської великою і, однозначно, згубною дурості і легковажності, є ще одні винуватці небезпечної обстановки на Землі – це мутанти, знайшли свій притулок і організували побут в земних глибинах. Там вони створили свій власний світ зі складним порядком і підпорядкуванням, назва якому «Лабиринтия». Щасливі люди, яким вдалося зберегти свої тендітні долі в атмосфері нового порядку, навіть під страхом смерті, під що б то ні стало, не спускаються в надра страхітливого зловісного підземного анархістського королівства.

Центральний персонаж кіноепопеї – у минулому військовий фахівець – не боїться нариватися на страшні пригоди. Герой збирає грамотну команду з таких же, як і він, професіоналів, щоб почати глобальну операцію в ім'я повернення питної води населенню земної кулі. Проте в ході розслідування виявилось, що все ще заковирістий, ніж хлопці припускали. На шляху в місце, на південь від якого тільки пекло, мужні солдати розпрощалися зі своїми життями. Уцілів лише головнокомандувач пан Дедмен. Від цього легше йому, втім, не стало. Експерт провів безліч нестерпно довгих років в непроглядному самоті, далеко від своїх знайомих і друзів, блукаючи лабіринтами подземельного небуття. Це здається неможливим, більшість людей просто втратили б розум. Але Джеку не без зусиль вдається впоратися з собою. Завдяки років виснажливих тренувань, кваліфікований вояка бере ситуацію під свій контроль. З'їдаються муками совісті і почуттям провини за те, що привів своїх комрадов в лапи невблаганної смерті, він не здається знайти вихід з засмоктує безмовності. Подужає чоловік гнітючі думки, щоб взяти реванш над кривдниками і вийти на поверхню?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Апокаліпсис Джека Дедмена 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*