Одні 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Давид Моро
В ролях:
Sofia Lesaffre , Стефан Бак , Jean-Stan Du Pac , Paul Scarfoglio , Кім Локхарт , Тома Доре , Renan Madelpuech , Renan Prévot , Інес Спиридонов , Жанн Гітте
Формат:
mp4, 3gp

Одні 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Одні 2017 українською мовою

В епіцентрі подій кінострічки виявляється головна героїня на ім'я Лейла. Дівчинці шістнадцять років, вона типовий підліток, що живе звичайним життям. Вночі сталося щось, що вплине на все її подальше існування і життя дівчатка відтепер не буде колишньою. Дівчина прокидається рано, дивуючись, що ніхто її не будить, і в хаті стоїть тиша. Виходить з кімнати і не виявляє батьків. Дуже підозріло і вкрай незвично. Відбувається починає лякати і насторожувати дитину. Вона бере улюблений великий і вибирається назовні – в абсолютно порожній, на перший погляд, світ. Місто ніби вимерло, вулиці похмурі і мовчазні. Спантеличена героїня колесить по окрузі, щоб когось відшукати і вже потихеньку приходить до висновку, що все якимось дивним чином зникли.

У цей момент вона натикається на ще чотирьох ошелешених тінейджерів. Так вона знайомиться з Доджі, Іваном, Каміллою і Тьєррі. Вони точно так само дивуються з приводу того, що сталося. Бути може, якась катастрофа? У будь-якому випадку, компанії необхідно триматися разом і вчитися жити за новими правилами у новому світі. Але порожній він насправді? Або, крім хлопців, тут залишився ще хтось? Це належить з'ясувати нашим героям.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Одні 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*