Ти, я і він 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Жанр:
Час:
99 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дейзі Ейткенс
В ролях:
Девід Теннант , Люсі Панч , Фей Марсей , Девід Уорнер , Сара Періш , Ніна Сосанья , Джемма Джонс , Селлі Філліпс , Саймон Берд , Дон Уоррінгтон
Формат:
mp4, 3gp

Ти, я і він 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Ти, я і він 2017 українською мовою

Олівія побудувала успішну адвокатську кар'єру і все життя дотримувався суворих правил, що стосуються не лише ділові, а й особистих відносин, які вона будувала з прицілом на довгий майбутнє. Алекс – легковажна творча натура, яка живе сьогоднішнім днем, яка вважає за краще віддатися волі випадку, ніж ретельно щось планувати. Але незважаючи на таку різницю в характерах і поглядах на життя, жінки вже довгий час живуть разом і щиро люблять один одного. Враховуючи свій вік, Олівія прагне узаконити стосунки і як можна швидше завести дітей, тому не сказавши коханої ні слова, вона таємно звертається в спеціалізовану клініку, де жінка проходить процедуру штучного запліднення.

Образившись на те, що Олівія навіть не запитала її думки, Алекс відправляється на запальну вечірку, де неабияк напивається і, втративши контроль, "залітає" від сусіда Джона, який вже довгий час безнадійно в неї закоханий. Але незважаючи на це, наші героїні намагаються зберегти свої відносини, враховуючи, що їх можливу сім'ю в майбутньому чекає поповнення. От тільки тепер в їх житті з'явився Джон, який абсолютно не готовий до батьківства.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Ти, я і він 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*