» » Жахливі свята 2016
Жахливі свята 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Ентоні Скотт Барнс, Метт Джонсон, Кевін Уолш
В ролях:
Майкл Сунь Лі, Кевін Сміт, Ава Акрес, Рут Бредлі, Клер Грант, Ендрю Бауен, Сет Грін, Джоселін Донахью, Лоренца Іззо, Майкл Гросс
Формат:
mp4, 3gp

Жахливі свята 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Жахливі свята 2016 українською мовою

Чорна комедія «Чорні свята» намагається пофарбувати в темні тони найсвітліші сторінки історії людства, все, що пов'язано з різного роду святами. Якщо вважати все, то, звичайно, вийде довгий серіал, але автори проекту мудро зосередили свою увагу на основних: Хеллоуїн, Святого Валентина, Святого Патрика, Пасха, Різдво, День матері, День батька і Новий рік. Найдавніший з них: Хеллоуїн, або День Всіх Святих. Стародавнє кельтське свято, прийшло в світ з Шотландії та Ірландії. Древні були впевнені, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада на землю повертаються душі померлих людей, і завдання живих заспокоїти цих примар, і відлякати злі сили. Ось і намагаються, хто як може, вбираючись страшніше. Відзначають його перш за все в англомовних країнах, а в Росії в основному молодь для різноманітності життя.

Найрідкісніший і має відношення виключно до Ірландії: день Святого Патріка, так як саме цей святий є покровителем цієї країни. Так що, якщо у вас є друзі ірландці, приєднуйтесь. Наймолодша традиція: День батька. Вперше неофіційно свято з'явилося в США в 1910 році, придуманий дівчиною Сонора Додд на честь свого батька, який після смерті дружини присвятив своє життя вихованню шістьох дітей. Указом президента США День батька набув офіційного статусу в 1966 році, а в нашій країні він такого статусу не має, і святкується неофіційно бажаючими з 2002 року. Це інформація для загального відома, щоб глядачі зрозуміли, чому стільки чорного гумору знайшлося у авторів проекту, які, мабуть, просто ненавидять різного роду свята, вважають їх справжнім пеклом, і постаралися усіма засобами показати це, і налякати маси. Перші страхи повинні вас відвідати, побачивши список творців картини. Він налічує 12 сценаристів, 10 режисерів, 9 операторів, 3 композитора і 27 продюсерів. Відчуття, що фінанси збирали з миру по нитці.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Жахливі свята 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Черные праздники

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*