30 побачень 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тетяна Капітан
В ролях:
Дарина Грибоєдова, Ольга Тумайкіна, Данила Якушев, Наталія Медведєва, Гарік Харламов, Микита Панфілов, Ян Цапник, Дмитро Богдан, Ірина Гриньова, Микита Джигурда
Формат:
mp4, 3gp

30 побачень 2016 дивитися онлайн

Опис фільму 30 побачень 2016 українською мовою

Не надто впевнена в собі дівчина Даша після розставання зі своїм хлопцем вважає, що любов померла. Раптово вона натикається на авторський тренінг в інтернеті, прослухавши який, Даша вирішує випробувати удачу і зробити тридцять побачень, після чого суджений сам по собі повинен з'явитися. Ось тільки де знайти аж тридцять кавалерів? У відчаї дівчина звертається до свого сусіда по сходовому майданчику - молодого фотографа, який в даний момент сам відчуває кризу, як у творчому, так і в особистому житті.

Незважаючи на це, хлопець береться допомогти дівчині і в першу чергу вирішує почати з її іміджу. Для цього він радить нашій героїні оновити гардероб і змінити фотки на сайтах знайомств на більш сексуальні, вже в цьому то він точно шарить. Після всіх приготувань наша героїня вирушає на побачення, потрапляючи в безліч забавних і смішних ситуація, сподіваючись зрештою знайти серед безлічі претендентів чоловіка своєї мрії, абсолютно не розуміючи, що той самий чоловік виявляється зовсім не там, де вона його шукає.

Фільми 2016 онлайн

Кіно 30 побачень 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
30 побачень 2016
30 побачень 2016
30 побачень 2016
30 побачень 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*