» » Фейкові копи 2014
Фейкові копи 2014
Рік:
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Люк Грінфілд
В ролях:
Джон лажу, Енді Гарсіа, Джейк Джонсон, Том Мардіросян, Деймон Уайанс мл., Роб Ріггл, Кіген-Майкл Кі, Ніна Добрев, Джеймс Д'Арсі, Наташа Леджер

Фейкові копи 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Фейкові копи 2014 українською мовою

У сюжеті комедійного фільму «Типу копи» кращі друзі Райан і Джастін переживають, так би мовити, певний спад в соціальному житті: хлопці ні з ким не зустрічаються, мало тусуються і практично не знайомляться з дівчатами. Але запрошення на костюмовану вечірку кардинально змінить життя друзів, правда, вони про це навіть не здогадуються. Чи не придумавши нічого кращого, ніж костюм поліцейських, Райан і Джастін відправляються гуляти.

Форма поліцейських привертає увагу дівчат, лякає підлітків і просто творить чудеса. В мить Райан і Джастін стають популярними, але ніхто не здогадується, що друзі не є справжніми поліцейськими, а форма - всього лише костюм. Чудо-костюми відкривають нові можливості і друзі вирішую продовжити гру. Липовій формою справа не обмежилася і тепер у типу копів є службовий автомобіль. Але гра в поліцейських заходить занадто далеко, коли друзі потрапляють в справжню біду.

Кіно Фейкові копи 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Фейкові копи 2014
Фейкові копи 2014
Фейкові копи 2014
Фейкові копи 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*