» » В активному пошуку 2016
В активному пошуку 2016
Рік:
Країна:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Крістіан Діттер
В ролях:
Деймон Уайанс мл., Андерс Холм, Джейсон Манцукас, Елісон Брі, Дакота Джонсон, Леслі Манн, Нік Бейтман, Ребел Вілсон, Ніколас Браун, Джейк Лесі

В активному пошуку 2016 дивитися онлайн

Опис фільму В активному пошуку 2016 українською мовою

У житті молодої дівчини Еліс відбувається дуже сумна подія - вона розлучається зі своїм хлопцем. Але її краща подруга Робін не бачить в цьому приводу впадати у відчай, тому що розставання це завжди важко, але не смертельно, а з іншого боку, наша героїня тепер вільна дівчина. Це означає, що з цього дня можна відриватися по повній і тусуватися до упаду в модних клубах нічного Нью-Йорка. Але як це зробити, якщо ти боязка закомплексована дівчина?

Відповідь проста - мати відв'язну, яка не знає гальм подружку, яка дотримується вільних поглядів на життя! Саме такою подружкою є для нашої соровм'язливої Еліс розкріпачена і ексцентрична товстушка Робін, яка береться не тільки показати, а й навчити нашу героїню, як правильно повинна себе вести вільна дівчина. Вони відправляються в запальні і не менш смішні пригоди по киплячому життям місту, обзаводячись в процесі новими знайомими, щоб разом з ними зрозуміти, що навколо повно самотніх сердець, що шукають другу половинку для серйозних або не дуже відносин, будь то спонтанна зустріч на одну ніч або початок романтичних відносин.

Кіно В активному пошуку 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
В активному пошуку 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*