» » Красуні у Парижі 2014
Красуні у Парижі 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Жанр:
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Одрі Дена
В ролях:
Одрі Дана, Жюлі Фер'є, Летиція Каста, Жеральдін Накаш, Аліс Белаїд, Сільві Тестю, Ізабель Аджані, Одрі Флеро, Ванесса Параді, Марина Хендс
Формат:
mp4, 3gp

Красуні у Парижі 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Красуні у Парижі 2014 українською мовою

Лише приємна комедія в найкращому вигляді здатна відобразити взаємини і конфлікти, що існують між жіночою статтю і чоловічим в реальному житті. Сюжет цієї картини грунтується на спробі розібратися в ранимою душі жіночої статі, а також спробувати зрозуміти її логіку, якої не існує. Фільм насичений хитрими діями і пастками, на які здатні піти жінки, щоб досягти поставленої мети. Тут також є безліч розмов, які ведуть жінки, збираючись поговорити.

Головними героїнями є одинадцять прекрасних осіб, кожна з яких досить різноманітна і не схожа на іншу. У цій картині нам будуть показані всі з них. Ці жінки лаються, сваряться, роблять кар'єрний ріст і намагаються налагодити взаємини з молодими людьми. Це відбувається і в реальному житті у кожної дівчини. І саме тому абсолютно будь-яка з глядачок зможе знайти саму себе в будь-який з головних героїнь. Вони спробують досягти бажаної мети, для чого їм потрібно піти на деякі хитрощі і прийоми, дивитися на які можна тільки сміючись. Ця кінокартина відображає багатий і різноманітний жіночий світ.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Красуні у Парижі 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Красуні у Парижі 2014
Красуні у Парижі 2014
Красуні у Парижі 2014
Красуні у Парижі 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*