Гірко 2013
Рік:
Країна:
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Жора Крижовніков
В ролях:
Єгор Корінців, Ян Цапник, Юлія Александрова, Василь Кортуков, Олександр Паль, Валентина Мазунино, Олена Валюшкина, Сергій Свєтлаков, Юлія Сулес, Данила Якушев

Гірко 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Гірко 2013 українською мовою

Роман і Наталя - головні кіногерої комедійного фільму «Гірко!» (2013) в самому найближчому майбутньому готуються з'єднати свої долі узами шлюбу. Урочистий захід молоді, прогресивні люди, що володіють європейським смаком, планують відсвяткувати на морському березі в рідному Геленджику.

Наталя з раннього дитинства, як кожна дівчинка мріяла про особливу весіллі, яка їй і її коханому запам'ятається на все життя. Але її владний, грубий і саркастичний вітчим - чиновник місцевих органів влади, планує це подія перетворити на трамплін для власної кар'єри. У зв'язку з цим герої стрічки вирішили зробити все так, як самі запланували. За задумом вітчима весілля повинна бути обов'язково в ресторані і запрошеними повинні бути не тільки близькі родичі, а й обов'язково "потрібні" люди. Але молоді не згодні і хочуть все зробити неодмінно по-своєму. Саме із цієї причини молоді люди постаралися організувати своє одруження потай від всієї рідні ... Однак, по непередбачуваній випадковості обидва свята перетворилися в одне.

Кіно Гірко 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Гірко 2013
Гірко 2013
Гірко 2013
Гірко 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*