Гірко 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Жора Крижовніков
В ролях:
Єгор Корінців, Ян Цапник, Юлія Александрова, Василь Кортуков, Олександр Паль, Валентина Мазунино, Олена Валюшкина, Сергій Свєтлаков, Юлія Сулес, Данила Якушев
Формат:
mp4, 3gp

Гірко 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Гірко 2013 українською мовою

Роман і Наталя - головні кіногерої комедійного фільму «Гірко!» (2013) в самому найближчому майбутньому готуються з'єднати свої долі узами шлюбу. Урочистий захід молоді, прогресивні люди, що володіють європейським смаком, планують відсвяткувати на морському березі в рідному Геленджику.

Наталя з раннього дитинства, як кожна дівчинка мріяла про особливу весіллі, яка їй і її коханому запам'ятається на все життя. Але її владний, грубий і саркастичний вітчим - чиновник місцевих органів влади, планує це подія перетворити на трамплін для власної кар'єри. У зв'язку з цим герої стрічки вирішили зробити все так, як самі запланували. За задумом вітчима весілля повинна бути обов'язково в ресторані і запрошеними повинні бути не тільки близькі родичі, а й обов'язково "потрібні" люди. Але молоді не згодні і хочуть все зробити неодмінно по-своєму. Саме із цієї причини молоді люди постаралися організувати своє одруження потай від всієї рідні ... Однак, по непередбачуваній випадковості обидва свята перетворилися в одне.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Гірко 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гірко 2013
Гірко 2013
Гірко 2013
Гірко 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*