» » З любов'ю, Розі 2014
З любов'ю, Розі 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Час:
102 хв. / 01:42
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Крістіан Діттер
В ролях:
Лілі Лейт, Лоркан Краніч, Сем Клафлін, Крістіан Кук, Джемі Уінстон, Гер Райан, Лілі Коллінз, Сьюкі Уотерхаус, Джемі Біміш, Темзін Еджертон
Формат:
mp4, 3gp

З любов'ю, Розі 2014 дивитися онлайн

Опис фільму З любов'ю, Розі 2014 українською мовою

Картина оповідає про двох друзів дитинства, юнака Алекса і дівчину Розі. З юних років вони проводять час разом. Герої будують плани на спільне майбутнє і навчання в Штатах в одному з університетів. Раптово доля підкидає героям випробування. Алекс зі своєю ріднею змушений перебратися в Дублін. Молоді люди, особливо не роздумуючи, вирішують, що повинні провести ніч разом, і як можна швидше, через те, що Алекс їде.

Молода людина спізнюється на свій рейс, а героїня, так і не дочекавшись Алекса і засмутившись, йде на вечірку, де сильно напивається, внаслідок чого, втрачає невинність ні з Алексом, а з найпривабливішим юнаком на ім'я Брайан. Підсумком цієї випадкової ночі стає вагітність Розі і, як наслідок, раннє заміжжя. Ображений Алекс на Розі, пов'язує себе узами шлюбу з першою зустрічною. Проходить довгих 12 років, герої знову зустрічаються і розуміють, що їхні почуття не згасли, але є одне але - вони сімейні люди, і на кожному з них лежить відповідальність перед своїми сім'ями.

Фільми 2014 онлайн

Кіно З любов'ю, Розі 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
З любов'ю, Розі 2014
З любов'ю, Розі 2014
З любов'ю, Розі 2014
З любов'ю, Розі 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*