» » Змішані почуття 2014
Змішані почуття 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Жанр:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Георгій Малков
В ролях:
Артем Сучков, Олександр Булатов, Марія Сьомкіна, Олександр Ревва, Тетяна Космачева, Максим Коновалов, Раїса Рязанова, Павло Дерев'янко, Еміль Никогосян, Вадим Цаллаті
Формат:
mp4, 3gp

Змішані почуття 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Змішані почуття 2014 українською мовою

Два головних герої фільму абсолютно не схожі. Петро строгий і педантичний людина, що працює лікарем. Всі його життєві плани розраховані до секунди, він навіть без причини не може зупинити дівчину, яка йому сподобалася, щоб познайомитися. А ось Філ, навпаки, активний і швидкий людина. У 90-х роках він виступав на сцені, а зараз працює ді-джеєм. Але в таємниці він мріє знову потрапити на Зоряний Олімп. Неможливо в одну мить стати зовсім іншою людиною, чий спосіб життя абсолютно неприйнятний.

Одного разу під час застосування електрошоку обидва чоловіки за своїми відчуттями стають відображенням один одного. Тобто коли один відчуває біль, то і другий відчуває її або, наприклад, коли один щасливий, значить, другий також відчуває цю емоцію. Але все це виявляється тільки початком. Адже їм судилося закохатися в одну і ту ж дівчину. Як же бути, якщо почуття одного абсолютно неприйнятні для іншого? Чи зможуть головні герої знайти вихід з такої складної життєвої ситуації? І як до всього цього поставиться дівчина? Чи зможе вона розібратися і вибрати одного?

Фільми 2014 онлайн

Кіно Змішані почуття 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Змішані почуття 2014
Змішані почуття 2014
Змішані почуття 2014
Змішані почуття 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*