» » Маленький Ніколя 2009
Маленький Ніколя 2009
Рік:
2009 рік
Країна:
Франція, Бельгія
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лоран Тірар
В ролях:
Валері Лемерсье, Сандрін Кіберлен, Мішель Галабрю, Мішель Дюшоссуа, Анемон, Франсуа Даміенс, Кад Мерад, Даніель Прево, Максим Годар, Франсуа-Ксав'є Демезон

Маленький Ніколя 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Маленький Ніколя 2009 українською мовою

Одного разу на уроці вчителька задала написати звичайне твір на тему - ким хочуть стати Ніколя і його однокласники, коли виростуть. Тема твору застала маленького Ніколя зненацька. Його огрядний приятель Альсес мріє про міністерському портфелі - в основному через покладених по статусу частих банкетів. Щеголь Жоффруа мріє працювати разом з батьком - тато виконує будь-які забаганки сина. Мрійливий Клотер разом зі своїм червоним велосипедом марить перемогою у великій велогонці.

Суворий Ед хоче стати бандитом, а сміхотливий Руфус - навпаки, поліцейським. Яка професія до душі кращому учневі класу, ябеди Аньяном - не знає ніхто, тому що з ябедою не хочеться дружити. А от самому Ніколя до душі нинішня його життя. І він не хоче нічого в ній змінювати. Однак привільне життя Ніколя ось-ось може закінчитися - батьки хочуть завести другу дитину. Уявивши несусвітні жахи, хлопчисько вирішує порушити плани батьків.

Кіно Маленький Ніколя 2009 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Маленький Ніколя 2009
Маленький Ніколя 2009
Маленький Ніколя 2009
Маленький Ніколя 2009
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*