» » День дурака 2014
День дурака 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Баранов
В ролях:
Ігор Кистол, Дмитро Білоцерківський, Антон Васильєв, Олександр Воробйов, Сергій Бєляєв, Сергій Удовик, Світлана Чуйкина, Антоніна Дивина, Олексій Веселкін, Олександр Ликов
Формат:
mp4, 3gp

День дурака 2014 дивитися онлайн

Опис фільму День дурака 2014 українською мовою

Кажуть в народі - дурням щастить, але не завжди. Життя Івана одноманітна і нудна, він живе на орендованій квартирі, працює швейцаром у готелі, платить кредит за авто. Кожен день одне й теж. Але в одного разу все в житті йде на перекіс: господар квартири виселяє за несплату, а колектор переслідує за борги. Іван в розпачі і здається немає виходу і нікуди йти. Однак фортуна не вертається з нього, і порятунком стає автокатастрофа в результаті якої він виявляється у випадковому провінційному містечку зі своїм колектором.

Мер даного міста чекає гостей з Слідчого Комітету і через непорозуміння зустрічає Івана з пошаною. У нього розпещена дочка і товстий гаманець, наповнений нечесним шляхом. І тут Івана "понесло", він прикидається великим чиновником, намагаючись виплутатися з неприємної ситуації. Але всім відомо, одна брехня тягне за собою ланцюжок інших, ситуація виходить з під контролю. Чи можливо вирватися з порочного кола? Чи зуміє наш герой зробити єдино правильний вибір між правдою і брехнею? Чи пощастить цього разу і що чекає Івана, рішення всіх проблем або викриття?

Фільми 2014 онлайн

Кіно День дурака 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
День дурака 2014
День дурака 2014
День дурака 2014
День дурака 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*