» » Танцюй зі мною 2016
Танцюй зі мною 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Шевчук
В ролях:
Нонна Гришаєва, Анар Халілов, Юрій Крігер, Ликера Ілляшенко, Анастасія Новікова, Катерина Шмакова, Лука Саббіону, Василь Ракша, Олександр Резалин, Олександра Кіршина
Формат:
mp4, 3gp

Танцюй зі мною 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Танцюй зі мною 2016 українською мовою

Знаменитий режисер на ім'я Лука Моретті - відвідує Російську Федерацію, щоб приступити до зйомок фільму. На момент приїзду не була визначена головна героїня. Лука планує знайти її тут. Фільм розповідає про його любові до чудової з леді, на ім'я Софія, закоханий в неї по молодості. Після того як на роль Софії знайдена дівчина, режисер відчуває до неї теплі почуття. Її звуть Катерина. Лука переживає ті ж почуття, що і п'ятнадцять років тому.

У зв'язку з виниклими почуттями, зйомки фільму йдуть повільно. Мама Каті прагнути вплинути на відносини Луки і її дочки. Мама вважає, що лука найкраща кандидатура для подальшого заміжжя. Але Катя любить Микиту. Микита займається танцями. Молодий танцюрист відповідає на почуття Каті і вони всі разом занурюються в процес зйомки фільму. У фільмі розповідається про суперництво двох люблячих чоловіків, одну дівчину. Всі вони відчуваю щирі почуття один до одного. Тільки одна Катерина при виборі між режисером і танцюристом розуміє в кого саме вона закохана і відчуває щирі почуття.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Танцюй зі мною 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*