» » Танцюй зі мною 2016
Танцюй зі мною 2016
Рік:
Країна:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Шевчук
В ролях:
Нонна Гришаєва, Анар Халілов, Юрій Крігер, Ликера Ілляшенко, Анастасія Новікова, Катерина Шмакова, Лука Саббіону, Василь Ракша, Олександр Резалин, Олександра Кіршина

Танцюй зі мною 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Танцюй зі мною 2016 українською мовою

Знаменитий режисер на ім'я Лука Моретті - відвідує Російську Федерацію, щоб приступити до зйомок фільму. На момент приїзду не була визначена головна героїня. Лука планує знайти її тут. Фільм розповідає про його любові до чудової з леді, на ім'я Софія, закоханий в неї по молодості. Після того як на роль Софії знайдена дівчина, режисер відчуває до неї теплі почуття. Її звуть Катерина. Лука переживає ті ж почуття, що і п'ятнадцять років тому.

У зв'язку з виниклими почуттями, зйомки фільму йдуть повільно. Мама Каті прагнути вплинути на відносини Луки і її дочки. Мама вважає, що лука найкраща кандидатура для подальшого заміжжя. Але Катя любить Микиту. Микита займається танцями. Молодий танцюрист відповідає на почуття Каті і вони всі разом занурюються в процес зйомки фільму. У фільмі розповідається про суперництво двох люблячих чоловіків, одну дівчину. Всі вони відчуваю щирі почуття один до одного. Тільки одна Катерина при виборі між режисером і танцюристом розуміє в кого саме вона закохана і відчуває щирі почуття.

Кіно Танцюй зі мною 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*