» » Король вечірок 3 2009
Король вечірок 3 2009
HDRip
Рік:
2009 рік
Країна:
Час:
88 хв. / 01:28
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Харві Глейзер
В ролях:
Джонатан Беннетт, Крістін Кавалларі, Лінден Ешбі, Нестор Аарон Абсера, Нік Нак, Стів Теллі, Курт Фуллер, Мередіт Жангранд, Джеррі Ши, Ірен Кен
Формат:
mp4, 3gp

Король вечірок 3 2009 дивитися онлайн

Опис фільму Король вечірок 3 2009 українською мовою

Фільм «Король вечірок 3» (Van Wilder: Freshman Year, «Вен Уайлдер: рік першокурсника) є поки заключною частиною трилогії« Король вечірок »і своєрідним приквелом до першої стрічки. Творці спробували зобразити передісторію першого і другого «Короля вечірок», про те, яким колись був головний герой, закінчивши школу і з чого почав свою «кар'єру» в якості «короля вечірок».

Отже, Вен надходить в новий коледж, колись відомий своїми веселими звичаями, а зараз навчальний заклад для еліти, зі строгими порядками і пуританським релігійним вихованням молоді. Зрозуміло, Уайлдер не може змиритися з цією ситуацією і старанно береться за її виправлення в усіх відношеннях, користуючись підтримкою друзів і долаючи протистояння директора коледжу. В цілому, досить традиційна картина про сексуальні дослідах і статевому дорослішання студентів. Шанувальники жанру молодіжної комедії знайдуть в картині «Король вечірок 3» для себе достатньо приводів посміятися і згадати і про численні «Американські пироги» і про дві перші частини «Короля вечірок». І хоча в головній ролі Джонатан Беннетт не надто переконливо замінив Райана Рейнольдса, але з повнотою образу він впорався успішно.

Кіно Король вечірок 3 2009 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Король вечірок 3 2009
Король вечірок 3 2009
Король вечірок 3 2009
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*