Камеді Вумен
Рік:
2008 рік
Країна:
Час:
~00:44
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Дмитро Юхимович, Роман Новіков
В ролях:
Катерина Скулкіна, Тетяна Морозова, Дмитро Хрустальов, Катерина Варнава, Поліна Сібагатулліна, Марія Кравченко, Наталія Епрікян, Олена Борщева, Катерина Баранова, Наталія Медведєва
Формат:
mp4, 3gp

Камеді Вумен дивитися онлайн безплатно

Опис шоу Камеді Вумен українською мовою

Посеред численних гумористичних шоу, якими можуть похвалитися телевізійні канали, першою, абсолютно жіночого, передачею можна назвати саме Comedy Woman, що тішить своїх фанатів починаючи з 2008-го року. Задумане, як сольні виступи вихідців з успішної команди КВН, шоу стало справжньою феєрією тонкого гумору, краси, музики і блиску. Незважаючи на те (а може бути завдяки тому), що основними учасницями телепередачі були і залишаються жінки, чоловікам буде також весело перед телеекранами, як і їх прекрасним половинкам. Різнопланові персонажі, покликані представити на сцені найрізноманітніші жіночі типажі, на сцені миряться, лаються, сперечаються, вирішують одвічні жіночі проблеми і просто жартують. І, звичайно, як і в будь жіночому колективі, на очах у глядачів плетуться змови і розпалюються неабиякі інтриги.

Єдиний постійний учасник усіх виступів Камеді Вумен, чудовий шоумен Дмитро Хрустальов, становить гармонійний контраст з жіночим колективом і найчастіше стає причиною виникаючих конфліктів. Однак всі непорозуміння в цій легкій і веселій передачі дозволяються легко і швидко, завдяки чудовому почуттю гумору і незмінно гарному настрою героїв. І, звичайно, ніхто не залишиться байдужим, занурившись у святковий світ, наповнений веселою музикою, танцями, жіночою красою і забавними поворотами сюжету. І нехай Камеді Вумен (Comedy Woman) триває всього 45 хвилин, гарний настрій і заряд бадьорості, отримані від перегляду, залишиться з глядачами надовго.

Дивитися онлайн Камеді Вумен всі випуски підряд

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*