Камеді Батл
HDRip
Рік:
2010 рік
Країна:
Час:
~00:48
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Кирило Пухонто
В ролях:
Ірина Агаєва, Дар'я Сагалова, Давид Цаллаев, Павло Воля, Гарік Мартиросян, Семен Слєпаков, В'ячеслав Дусмухаметов, Ілля Соболєв, Євген Кузін, Дмитро Невзоров
Формат:
mp4, 3gp

Камеді Батл дивитися онлайн безплатно

Опис шоу Камеді Батл українською мовою

Якщо й були часи, коли людина з гарним почуттям гумору цінувалася, як на вагу золота, то вони напевно залишилися далеко позаду, і тепер на одній лише здатності придумувати якісні жарти далеко не заїдеш. Уміння відчути зал, харизматичність і безперечний талант - ось набір достоїнств, яких потребує сучасний глядач, і без яких неможливо пробитися на престижну сцену.

Телепередача «Comedy Батл» - це проект, який зумів не тільки об'єднати людей, що володіють цими задатками, але і змусити їх викластися по максимуму заради того, щоб опинитися в числі резидентів одного з найпопулярніших і відомих гумористичних шоу Росії, адже саме такий буде доля абсолютного фіналіста. Напористості і самовпевненості, властивим десяткам учасників «Comedy Батл», може позаздрити кожен, але навіть вони навряд чи можуть уявити собі наскільки важко їм буде дійти до кінця, розташувавши до себе суворих членів журі. На очах мільйонів співвітчизників вони будуть битися за місце в «Comedy Club», не маючи права на помилку.

Дивитися онлайн Камеді Батл всі випуски підряд

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Камеді Батл
Камеді Батл
Камеді Батл
Камеді Батл
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*