» » Все про чоловіків 2016
Все про чоловіків 2016
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
-
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Жерневська, Леонід Марголін
В ролях:
Анна Хилькевич, Дмитрий Нагиев, Сергей Белоголовцев, Екатерина Скулкина, Владимир Епифанцев, Ян Цапник, Игорь Верник, Елена Борщева, Виктор Степанян, Грант Тохатян

Все про чоловіків 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Все про чоловіків 2016 українською мовою

Кожен чоловік складається з позитивних і негативних якостей незважаючи на його вік і матеріальний достаток. Відмінність сильної статі від жіночого, полягає в упевненості, правоті, а також відсутності сентиментальності і смутку через дрібниці. Навіть у найскладнішій ситуації, яка загрожує їх честі, чоловіки, залишаються впевнені в своїх діях і зберігають холоднокровність по відношенню до того, що відбувається. Не виключено, що кожна дівчина уявляє собі ідеального чоловіка, який наділений вражаючою силою волі, старанністю і впевненістю у вчинках.

Герої мають намір трохи змінити жіноче уявлення про ідеальні подорожнього життя. Вони здатні бути дуже виверткими і підлаштовуватися під будь-яку ситуацію, приймаючи яке визначається життям перебіг подій. Кілька несхожих чоловічих доль з їхніми життєвими особливостями дивним чином переплітаються між собою. Об'єднуючою ланкою всіх героїв є звичайний таксист, який звик вислуховувати найдивовижніші і дурні історії. Він з точністю впевнений, що кожен з його клієнтів потребує світлі почуття. Почніть обов'язково дивитися фільм «Все про чоловіків» 2016 онлайн, безкоштовно насолоджуючись гарною якістю кіно.

Кіно Все про чоловіків 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Все про чоловіків 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*