» » Все про чоловіків 2016
Все про чоловіків 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
-
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Жерневська, Леонід Марголін
В ролях:
Анна Хилькевич, Дмитрий Нагиев, Сергей Белоголовцев, Екатерина Скулкина, Владимир Епифанцев, Ян Цапник, Игорь Верник, Елена Борщева, Виктор Степанян, Грант Тохатян
Формат:
mp4, 3gp

Все про чоловіків 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Все про чоловіків 2016 українською мовою

Кожен чоловік складається з позитивних і негативних якостей незважаючи на його вік і матеріальний достаток. Відмінність сильної статі від жіночого, полягає в упевненості, правоті, а також відсутності сентиментальності і смутку через дрібниці. Навіть у найскладнішій ситуації, яка загрожує їх честі, чоловіки, залишаються впевнені в своїх діях і зберігають холоднокровність по відношенню до того, що відбувається. Не виключено, що кожна дівчина уявляє собі ідеального чоловіка, який наділений вражаючою силою волі, старанністю і впевненістю у вчинках.

Герої мають намір трохи змінити жіноче уявлення про ідеальні подорожнього життя. Вони здатні бути дуже виверткими і підлаштовуватися під будь-яку ситуацію, приймаючи яке визначається життям перебіг подій. Кілька несхожих чоловічих доль з їхніми життєвими особливостями дивним чином переплітаються між собою. Об'єднуючою ланкою всіх героїв є звичайний таксист, який звик вислуховувати найдивовижніші і дурні історії. Він з точністю впевнений, що кожен з його клієнтів потребує світлі почуття. Почніть обов'язково дивитися фільм «Все про чоловіків» 2016 онлайн, безкоштовно насолоджуючись гарною якістю кіно.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Все про чоловіків 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Все про чоловіків 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*