» » Місяць над Турином 2016
Місяць над Турином 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Давіде Ферраріо
В ролях:
Альдо Оттобріно, Дарія Паскаль Аттоліні, Франко Оліверо, Джіованні Біссака, Євгеніо Франчесіні, Бенедетто Перего, Волтер Леонарді, Джуліа Одорі, Франко Майно, Мануела Пароді
Формат:
mp4, 3gp

Місяць над Турином 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Місяць над Турином 2016 українською мовою

Сюжет переносить нас в місто, що знаходиться на 45-ій паралелі. Тут, в досить мальовничому місці, але при цьому не найкращому будинку, живе головний герой комедії «Місяць над Турином» - молода людина на ім'я Уго. У дитинстві він став спадкоємцем величезного стану, яке всю молодість бездумно витрачав на розваги. Чи не піклуючись про майбутнє, Уго насолоджується життям разом з двома квартирантами - студентом Даріо і дівчиною Марією. Але всі троє відчувають себе невдахами. Даріо ледве зводить кінці з кінцями, одночасно навчаючись в університеті і працюючи в зоопарку.

Також хлопець пише цікаві розповіді, які, як він сам зізнається, ніхто ніколи не захоче читати. Марія влаштувалася в туристичне агентство і мріє подорожувати по світу разом з коханим. Уго не займається нічим. Він відмовляється повертатися до реального життя з турботами і проблемами. Мрія хлопця - завоювати серце Марії, але він не докладає для цього зусиль. А будинок, в якому живуть приятелі, вже давно закладено, і влада має на меті забрати його за несплату. Зовсім скоро герої опиняться на вулиці. Важливою деталлю в оповіданні є червона лінія - намальована на асфальті 45-я паралель. Це щось містичне, що пов'язує всіх жителів міста воєдино.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Місяць над Турином 2016 українською

  • Трейлер
Місяць над Турином 2016
Місяць над Турином 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*