» » Місяць над Турином 2016
Місяць над Турином 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Давіде Ферраріо
В ролях:
Альдо Оттобріно, Дарія Паскаль Аттоліні, Франко Оліверо, Джіованні Біссака, Євгеніо Франчесіні, Бенедетто Перего, Волтер Леонарді, Джуліа Одорі, Франко Майно, Мануела Пароді
Формат:
mp4, 3gp

Місяць над Турином 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Місяць над Турином 2016 українською мовою

Сюжет переносить нас в місто, що знаходиться на 45-ій паралелі. Тут, в досить мальовничому місці, але при цьому не найкращому будинку, живе головний герой комедії «Місяць над Турином» - молода людина на ім'я Уго. У дитинстві він став спадкоємцем величезного стану, яке всю молодість бездумно витрачав на розваги. Чи не піклуючись про майбутнє, Уго насолоджується життям разом з двома квартирантами - студентом Даріо і дівчиною Марією. Але всі троє відчувають себе невдахами. Даріо ледве зводить кінці з кінцями, одночасно навчаючись в університеті і працюючи в зоопарку.

Також хлопець пише цікаві розповіді, які, як він сам зізнається, ніхто ніколи не захоче читати. Марія влаштувалася в туристичне агентство і мріє подорожувати по світу разом з коханим. Уго не займається нічим. Він відмовляється повертатися до реального життя з турботами і проблемами. Мрія хлопця - завоювати серце Марії, але він не докладає для цього зусиль. А будинок, в якому живуть приятелі, вже давно закладено, і влада має на меті забрати його за несплату. Зовсім скоро герої опиняться на вулиці. Важливою деталлю в оповіданні є червона лінія - намальована на асфальті 45-я паралель. Це щось містичне, що пов'язує всіх жителів міста воєдино.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Місяць над Турином 2016 українською

Місяць над Турином 2016
Місяць над Турином 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*