Країна ОЗ 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Василь Сігарев
В ролях:
Андрій Ільєнко, Світлана Каминіна, Євген Циганов, Олександр Баширов, Яна Троянова, Юлія Снигирь, Гоша Куценко, Володимир Симонов, Інна Чурікова, Аліса Хазанова
Формат:
mp4, 3gp

Країна ОЗ 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Країна ОЗ 2015 українською мовою

Перед новорічними святами проста провінційна дівчина Ленка Шабадінова приїжджає з села Мала Ляля до своєї сестри Іри в Єкатеринбург. Вирішивши заробити трохи грошей, вона погоджується підмінити в новорічну ніч продавця одного з міських ларьків, що знаходиться на вулиці Торфорізи.

Напередодні Нового Року, коли Ленці треба було збиратися на роботу, коханець грек викидає Ірку з балкона, після чого, хильнувши для хоробрості, дівчата вирішують відновити справедливість і як слід обробити «чудовисько заморське», але терплять фіаско, в результаті якого Ірка повторно падає з балкона і ламає куприк. День, як мовиться, не задався, і, вельми зажурена цією подією, Ленка, викликавши сестрі швидку, вирушає на пошуки заповітного кіоску, абсолютно не розуміючи, де їй у великому незнайомому місті шукати вулицю Торфорізи. У той момент, наша героїня ще не підозрювала, що подія з сестрою було тільки початком неймовірно шаленої пригоди, яку приготувало їй метушливе місто, у всій красі проявляє непередбачуваний колорит російської душі в казковий новорічний день.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Країна ОЗ 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*