» » Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Василь Сігарев
В ролях:
Андрій Ільєнко, Світлана Каминіна, Євген Циганов, Олександр Баширов, Яна Троянова, Юлія Снигирь, Гоша Куценко, Володимир Симонов, Інна Чурікова, Аліса Хазанова

Країна ОЗ 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Країна ОЗ 2015 українською мовою

Перед новорічними святами проста провінційна дівчина Ленка Шабадінова приїжджає з села Мала Ляля до своєї сестри Іри в Єкатеринбург. Вирішивши заробити трохи грошей, вона погоджується підмінити в новорічну ніч продавця одного з міських ларьків, що знаходиться на вулиці Торфорізи.

Напередодні Нового Року, коли Ленці треба було збиратися на роботу, коханець грек викидає Ірку з балкона, після чого, хильнувши для хоробрості, дівчата вирішують відновити справедливість і як слід обробити «чудовисько заморське», але терплять фіаско, в результаті якого Ірка повторно падає з балкона і ламає куприк. День, як мовиться, не задався, і, вельми зажурена цією подією, Ленка, викликавши сестрі швидку, вирушає на пошуки заповітного кіоску, абсолютно не розуміючи, де їй у великому незнайомому місті шукати вулицю Торфорізи. У той момент, наша героїня ще не підозрювала, що подія з сестрою було тільки початком неймовірно шаленої пригоди, яку приготувало їй метушливе місто, у всій красі проявляє непередбачуваний колорит російської душі в казковий новорічний день.

Кіно Країна ОЗ 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Країна ОЗ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*