Такса 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
88 хв. / 01:28
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Тодд Солондз
В ролях:
Бріджет Браун, Кіран Калкін, Грета Гервіг, Жюлі Дельпі, Трейсі Леттс, Аральдо Альварес, Коннор Лонг, Дейн Вікторіаніо, Кітон Найджел Кук, Рігоберто Гарсіа

Такса 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Такса 2016 українською мовою

Це історія про собаку, яка все своє життя подорожувала, але не зовсім звичним чином, а швидше від сім'ї до сім'ї. Не тільки люди можуть блукати по світу і творити добро, іноді на це здатні навіть тварини.

У центрі сюжету ми бачимо таксу, вона тільки що знайшла для себе нового господаря, який дбатиме про неї і любити її. Але в його житті є ряд проблем, за які він ніяк не може зважитися взятися, і вони так і залишаються невирішеними. Але завдяки новому хвостатому іншому господар знаходить в собі сили зробити те, що накопичилося, собака ж нічого не робить, вона просто знаходиться поруч з цією людиною. Коли все вирішено і життя налагодилося, собака залишає його в пошуках нового господаря, якому потрібен поштовх для дій. І так кожен раз такса подорожує з хати в хату, роблячи своїх власників щасливими, сміливими й успішними людьми. Як їй це вдається, та хто його знає, головне, що це змінює найгірше на краще, а все інше вже не важливо.

Фільм дуже позитивний, знятий в комедійному жанрі, сюжет простий і цікавий для будь-якої вікової категорії. Режисер хоче донести нам одну просту істину, що життя може змінитися в будь-який момент завдяки будь-якої дрібниці, яка раптом візьме і станеться, або ж з'явиться.

Кіно Такса 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*