Про Любов 2015
WEBRip
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:55
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Анна Мелікян
В ролях:
Юлія Снигирь, Володимир Машков, Марія Шалаєва, Олексій Філімонов, Рената Литвинова, Марія Данилюк, Євген Циганов, Михайло Єфремов, Олександра Бортіч, Василь Ракша

Про Любов 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Про Любов 2015 українською мовою

Що таке любов? З найдавніших часів людство намагається зрозуміти, описати, дати наукове і духовне обґрунтування настільки загадкового почуття, здатному в пориві пристрасті підняти людину до небес або повалити в безодні пекла. Скільки за весь час було написано художніх творів, наукових праць, філософських трактатів настільки по-різному описують любов, що часом можна заплутатися, намагаючись відшукати в усьому різноманітті інформації правду, а адже у кожного вона своя. Тому любов зовсім не потрібно розуміти, їй потрібно віддаватися, її потрібно відчувати, а все інше не має значення.

Романтична комедія, складена з п'яти невеликих новел, які гармонійно переплітаються одна з одною, спробує вкотре відповісти на це непросте питання за допомогою головних героїв. Двоє молодих і закоханих косплеєрів, що зустрічаються вже більше півроку, які досі не бачили один одного без гриму і костюмів в звичайному житті, абсолютно не розуміють, що являє собою обожнювана половинка по той бік фантазії. Полюбивши Росію, японка прилітає в Москву в пошуках того самого справжнього російського мужика, щоб вийти за нього заміж. Талановитий художник, який захоплюється графіті, по черзі живе то з одною, то з іншою дівчиною, розповідаючи обом, що вони у нього єдині. Суворий бізнесмен, тільки що звільнив більшість своїх співробітників, шантажує звільненням свою секретарку, просячи взамін простого сексу без романтики. Колишня дружина, яка є експертом з фізіології і психології любові, наймається своїм багатим чоловіком, щоб не дати йому одружитися на молоденькій нареченій.

Кіно Про Любов 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*