Про Любов 2015
WEBRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:55
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Анна Мелікян
В ролях:
Юлія Снигирь, Володимир Машков, Марія Шалаєва, Олексій Філімонов, Рената Литвинова, Марія Данилюк, Євген Циганов, Михайло Єфремов, Олександра Бортіч, Василь Ракша
Формат:
mp4, 3gp

Про Любов 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Про Любов 2015 українською мовою

Що таке любов? З найдавніших часів людство намагається зрозуміти, описати, дати наукове і духовне обґрунтування настільки загадкового почуття, здатному в пориві пристрасті підняти людину до небес або повалити в безодні пекла. Скільки за весь час було написано художніх творів, наукових праць, філософських трактатів настільки по-різному описують любов, що часом можна заплутатися, намагаючись відшукати в усьому різноманітті інформації правду, а адже у кожного вона своя. Тому любов зовсім не потрібно розуміти, їй потрібно віддаватися, її потрібно відчувати, а все інше не має значення.

Романтична комедія, складена з п'яти невеликих новел, які гармонійно переплітаються одна з одною, спробує вкотре відповісти на це непросте питання за допомогою головних героїв. Двоє молодих і закоханих косплеєрів, що зустрічаються вже більше півроку, які досі не бачили один одного без гриму і костюмів в звичайному житті, абсолютно не розуміють, що являє собою обожнювана половинка по той бік фантазії. Полюбивши Росію, японка прилітає в Москву в пошуках того самого справжнього російського мужика, щоб вийти за нього заміж. Талановитий художник, який захоплюється графіті, по черзі живе то з одною, то з іншою дівчиною, розповідаючи обом, що вони у нього єдині. Суворий бізнесмен, тільки що звільнив більшість своїх співробітників, шантажує звільненням свою секретарку, просячи взамін простого сексу без романтики. Колишня дружина, яка є експертом з фізіології і психології любові, наймається своїм багатим чоловіком, щоб не дати йому одружитися на молоденькій нареченій.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Про Любов 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*