» » Любіть Куперів 2015
Любіть Куперів 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:47
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джессі Нельсон
В ролях:
Максвелл Симкінс, Тімоті Чаламет, Дайан Кітон, Ден Амбойер, Джон Гудман, Алекс Борштейн, Аманда Сайфред, Алан Аркін, Блейк Баумгартнер, Ед Хелмс
Формат:
mp4, 3gp

Любіть Куперів 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Любіть Куперів 2015 українською мовою

Купери - звичайна велика американська сім'я, в якій кожен живе своїм власним життям, протягом року вирішуючи повсякденні проблеми, щоб один раз в році зібратися за сімейним столом по якомусь приводу і, посміхаючись, здаватися один одному краще, ніж вони є на самій справі.

Ця історія відбувається напередодні Різдва, коли втомлені від довгого спільного життя Шарлотта і Сем, вирішують в це чарівне свято зібрати за одним столом все своє сімейство, щоб влаштувати їм незабутній різдвяний вечір, а по закінченню святкування повідомити про розлучення. Багато з Куперів воліли б навіть у настільки святковий час займатися своєми справами, але данина традиції змушує їх люб'язно прийняти запрошення, не відчуваючи при цьому особливого бажання. Їхній син Хенк, наприклад, переживає недавнє розлучення, намагається знайти роботу і поодинці виховує трьох дітей. Його сестра Елеонора все ніяк не може знайти собі ідеального хлопця, тому, щоб зробити батьків щасливими і заодно уникнути чергових дратівливих порад, як влаштувати особисте життя, вона умовляє випадкового знайомого допомогти їй і якийсь час побути її хлопцем. А якщо взяти ще старого Бакі, батька Шарлотти, який волів би провести Різдво в компанії симпатичної офіціантки Рубі, що працює в невеликому кафе, сестру Емму, яка намагалася пограбувати ювелірний магазин, і престарілу тітоньку Фіші, то можна зрозуміти, чому всі члени великої і «дружної »сім'ї, зібравшись на Різдво за одним столом, в першу чергу дякують Богові, що таке відбувається всього лише раз на рік.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Любіть Куперів 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Любіть Куперів 2015
Любіть Куперів 2015
Любіть Куперів 2015
Любіть Куперів 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*