» » Син Кінг Конга 1933
Син Кінг Конга 1933
Рік:
1933 рік
Країна:
Час:
70 хв. / 01:10
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Ернест Б. Шодсак
В ролях:
Джон Марстон, Френк Рейхер, Гаррі Корнблет, Едвард Брейді, Сай Клегг, Роберт Армстронг, Стів Клементе, Хелен Мак, Нейтан Керрі, Віктор Вонг
Формат:
mp4, 3gp

Син Кінг Конга 1933 дивитися онлайн

Опис фільму Син Кінг Конга 1933 українською мовою

Продовження знаменитого фільму розповідає про те, як знайомий глядачеві режисер Карл Денхем повертається на острів Конга. Усім шанувальникам величезної мавпи ми дуже радимо подивитися онлайн стрічку «Син Кінг Конга» - захоплюючий і неординарний класичний фільм.

Після грандіозного візиту Кінг Конга в Нью-Йорк місто підраховує збитки. Руйнування, які заподіяв йому Кінг Конг, величезні, і все намагаються знайти того, кому можна було б пред'явити рахунки на відновлення. Такою людиною стає режисер Карл Денхем, який привіз Кінг Конга в місто Великого Яблука. Завалений рахунками, що погрузла в судових розглядах, Карл готовий скористатися будь-якою можливістю, тільки щоб втекти з обридлого міста і від усіх зобов'язань. Незабаром на кораблі капітана Енглхорна він вже відходить від берегів Нового Світу. Прибувши в голландський порт, вони дивним чином зустрічають свого старого знайомого - того самого шкіпера, який продав колись їм карту острова Черепа. Переслідуючи власні інтереси, на цей раз він бреше довірливим режисерові і капітану про скарби, які нібито залишилися на острові. Засліплені жадібністю, вони вирішують повернутися на острів Конга.

Кіно Син Кінг Конга 1933 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Загрузка...
Син Кінг Конга 1933
Син Кінг Конга 1933
Син Кінг Конга 1933
Син Кінг Конга 1933
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*