» » Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965
Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965
HDRip
Рік:
1965 рік
Країна:
Час:
95 хв. / 01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Леонід Гайдай
В ролях:
Віктор Павлов, Юрій Нікулін, Олексій Смирнов, Наталія Селезньова, Євген Моргунов, Володимир Басов, Рина Зелена, Олександр Дем'яненко, Георгій Віцин, Михайло Пуговкін
Формат:
mp4, 3gp

Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965 дивитися онлайн

Опис фільму Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965 українською мовою

Операція «И» та інші пригоди Шурика - це три різні історії, які відбулися з одним і тим же героєм. Шурик примудряється стати ключовою фігурою найнеймовірніших пригод. Спочатку він отримує в напарники на будівельних роботах справжнього ледаря. Цей хуліган Федір звик, що всі завжди роблять за нього, тому і ганяє студента. Але наш герой його швидко зумів перевиховати.

Наступна пригода - це підготовка до іспиту. Всі студенти пропускали пари, але без конспекту іспит не здати, ось і наш Шурик шукає, де б прочитати весь курс. По дорозі додому, він випадково вчитується в конспект дівчини на ім'я Ліда. Вони настільки захоплено його читають, що навіть не помічають, як разом обідають, йдуть до університету. Іспит складено на відмінно, і тепер студенти можуть відволіктися, так нашого героя знайомлять з тієї ж Лідою. Заключна історія найцікавіша - зустріч з знаменитої трійкою: Бовдур, Боягуз і Бувалий, де йому необхідно запобігти операцію «И». Наш герой погоджується підмінити свою знайому бабусю на складі, яка здає йому житло. В якості охоронця він прекрасно справляється зі зловмисниками, а також великим здорованем. Склад врятований, бандити спіймані, та й сам герой потім заснув.

Кіно Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*