» » Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965
Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965
Рік:
1965 рік
Країна:
Час:
95 хв. / 01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Леонід Гайдай
В ролях:
Віктор Павлов, Юрій Нікулін, Олексій Смирнов, Наталія Селезньова, Євген Моргунов, Володимир Басов, Рина Зелена, Олександр Дем'яненко, Георгій Віцин, Михайло Пуговкін

Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965 дивитися онлайн

Опис фільму Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965 українською мовою

Операція «И» та інші пригоди Шурика - це три різні історії, які відбулися з одним і тим же героєм. Шурик примудряється стати ключовою фігурою найнеймовірніших пригод. Спочатку він отримує в напарники на будівельних роботах справжнього ледаря. Цей хуліган Федір звик, що всі завжди роблять за нього, тому і ганяє студента. Але наш герой його швидко зумів перевиховати.

Наступна пригода - це підготовка до іспиту. Всі студенти пропускали пари, але без конспекту іспит не здати, ось і наш Шурик шукає, де б прочитати весь курс. По дорозі додому, він випадково вчитується в конспект дівчини на ім'я Ліда. Вони настільки захоплено його читають, що навіть не помічають, як разом обідають, йдуть до університету. Іспит складено на відмінно, і тепер студенти можуть відволіктися, так нашого героя знайомлять з тієї ж Лідою. Заключна історія найцікавіша - зустріч з знаменитої трійкою: Бовдур, Боягуз і Бувалий, де йому необхідно запобігти операцію «И». Наш герой погоджується підмінити свою знайому бабусю на складі, яка здає йому житло. В якості охоронця він прекрасно справляється зі зловмисниками, а також великим здорованем. Склад врятований, бандити спіймані, та й сам герой потім заснув.

Кіно Операція «И» та інші пригоди Шурика 1965 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*