» » Діамантова рука 1968
Діамантова рука 1968
HDRip
Рік:
1968 рік
Країна:
Час:
94 хв. / 01:34
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Леонід Гайдай
В ролях:
Роман Філіппов, Анатолій Папанов, Нонна Мордюкова, Ніна Гребешкова, Володимир Гуляєв, Юрій Нікулін, Станіслав Чекан, Світлана Світлична, Григорій Шпігель, Андрій Миронов
Формат:
mp4, 3gp

Діамантова рука 1968 дивитися онлайн

Опис фільму Діамантова рука 1968 українською мовою

«Діамантова рука» - це один з найпопулярніших фільмів в історії радянського кіно, який і до цього дня люблять і дивляться мільйони глядачів.
Головний герой фільму Семен Семенович Горбунков відправляється в закордонну поїздку, де з ним відбувається безглузда ситуація. Гуляючи по місту він сковзається і отримує вивих руки, а місцеві контрабандисти, які працюють в аптеці, приймають його за свого зв'язкового.

При вправленні вивиху Семен Семенович непритомніє, і лише на мить, прийшовши до тями, він бачить, як контрабандисти накладають йому на руку гіпсову пов'язку, під яку заховані золоті та діамантові прикраси. А справжнім зв'язковим виявляється Геша - сусід Горбункова по каюті. Тепер зловмисники не збираються відставати від Семена Семеновича, щоб повернути свої коштовності, адже вони впевнені в тому, що він і не здогадується про справжню утриманні в гіпсі. Так і починається «ловля на живця» - де приманкою стає сам Горбунков, а міліція через нього рано чи пізно вийде на контрабандистів.

Кіно Діамантова рука 1968 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Діамантова рука 1968
Діамантова рука 1968
Діамантова рука 1968
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*